Tayyare Limanı Dergisi’nin Markalaşma Konulu 11’inci Sayısı Yayınlandı

Mart ve Nisan ayı sayısında ‘Markalaşma' başlığı ile birlikte okuyucularının karşısına çıkan Tayyare Limanı’nda markalaşmaya dair konulara yer veriliyor.

Tayyare Limanı Dergisi’nin Markalaşma Konulu 11’inci Sayısı Yayınlandı
8.04.2022 - 15:40
Kaynak: Haber Merkezi
1351

Tayyare Limanı Dergisi, ‘Markalaşma’  başlığı altında markalaşma ve markalaşma sürecine dair konuları ele aldığı 11’ inci sayısını tayyarelimani.com’ da yayınladı.

 

Her sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte yaptıkları keyifli röportajda markalaşma sürecinden bahsediyor.

Serbay Interactive Ajans Başkan Yardımcısı Özkan Gözütok, marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayıda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerini aydınlatıyor. 

Doğanın Sesi Türkiye köşesinde ise Eray Şen, ‘Türkiye’de Marka Olmuş Eşsiz Güzellikler’ den bahsediyor. İzlemeden Olmaz, Kreatifin Keşfi, Konuşulan Reklamlar bölümleri ise birbirinden özel içerikleriyle dergide yerini almaya devam ediyor.

Dergiyi hazırlayan ekibin ortak derdi olan markalaşma, Tayyare Limanı’nın için en öğretici sayılarından biri oldu.

Dijital ve ücretsiz olarak yayınlanan Tayyare Limanı Dergisi, yeni sayısı ve birçok içeriğiyle tayyarelimani.com’da okuyucularını bekliyor.

Online olarak yayınlanan Tayyare Limanı Dergisini tayyarelimani.com web sitesinde bulabilirsiniz.


Editör: N. Cingirt
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums