U-18 Erkekler Ragbi Milli Takım'da tandık bir isim

U-18 Erkekler Ragbi Milli Takım Hazırlık Kampımı Trabzon'da yapıldı.

U-18 Erkekler Ragbi Milli Takım'da tandık bir isim
9.07.2022 - 13:46
Haber Merkezi
2476

Köşe yazarımız Necati Kur'un torunu Kaya Stores'in de yer aldığı U-18 Erkekler Ragbi Milli Takım Hazırlık Kampımı Trabzon'da yapıldı.

Kampa Marmara Yerel Haber köşe yazarı ve Konca grubu üyesi Necati Kur’un torunu Kaya Stores’te katıldı.

Necati Kur’dan alınan bilgiye göre, Kaya Stores dünya markası Manchester’in rugby takımında oynuyor.

Manchester’in rugby takımında başarılı bir sezon geçiren Kaya Stores, Ragbi Milli Takımında görev yapan hocaların dikkatini çekmiş ve Lenetonya milli maçı öncesi milli takıma davet edilmişti.

Lenetonya milli maçı öncesi Trabzon’da başarılı bir kamp sezonu geçiren genç Ragbicileri federasyon yetkilileri yalnız bırakmazken, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayrullah Ozan Çetiner, ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmış, birçok branşta büyük başarılara imza atmış ve adını tüm dünyaya duyurmuş olan Trabzon'da kampta bulunan U-18 Ragbi sporcularına başarı diledi.

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  2.05.2013 13:32

  Düzce bu kadar sahipsiz işte. Yıllardır yazılıyor çiziliyor ancak bir arpa boyu yol alımadaı nalesef

 • Suçlu rektör
  Suçlu rektör
  2.05.2013 18:27

  Bu kaza üniversite kampüsünün içinde olmuştur.Yol yapımı vs. gibi sebeplerden tek şerit kullanılmaktadır.Üniversitenin içinde..Bu kazanın sorumluları üniversite yönetimidir.Yolla alakalı değildir.

 • Ahmet GEZER
  Ahmet GEZER
  3.05.2013 10:36

  Beçi kooperatifine alternatif belediye otobüsleri düzenli çalışmıyor. Biz öğrenciler kalıcı konuttan konuralp veya beçi kampüsüne otobüs veya dolmuş bulamadığımız veya iki saat beklediğimiz zamanlar oluyor. dersler geç kalıyoruz bazen de bu yüzden derslere katılamıyoruz. Beçi dolmulşarı 45-50 kişi taşıyorlar araçlar bakımsız ve eski ayrıca sıcaklarda nefes alacak yer kalmıyor klima yok pişiyoruz. Düzce BELEDİYE VE KONURALP BELEDİYE BAŞKANLARI BU İŞE DUYARSIZ KALIYORLAR. Ayrıca lütfen tRAFİK POLİSLERİ BUNLARI NEDEN DENETLEMİYOR KAÇ KİŞİ TAŞIYORLAR ARAÇLARIN MUAYENE, SİGORTA GİBİ EVRAKLARINI LÜTFEN KONTROL ETSİNLER. Rektörüde üniversite içindeki yolların yapımı için göreve çağırıyorum. Makam aracında gidip gelen ler bir kere de dolmuş veya otobüsle üniversiteye gelirlerse ne demek istediğimi anlarlar. Uyuyan tüm yönetciler LÜTFEN GÖREVLERİNİZ YAPINIZ. bU İŞİN HESABINI SONRA NASIL VERECEKSİNİZ.kENDİ EVLATLARINIZ HANGİ ÖZEL OKULVE KOLEJLERDE OKUYORLAR? Bizleri analamnız çok zor?

Resmi İlanlar