Diyarbakır ve çevre illerden gelenlerin Isparta'ya girişi yasaklandı

Amedspor taraftarına deplasman yasağı getirildi. Amedspor-Isparta 32 Spor maçının oynanacağı gün, Diyarbakır’dan ve çevre illerden gelenlerin Isparta'ya alınmayacağı bildirildi.

Diyarbakır ve çevre illerden gelenlerin Isparta'ya girişi yasaklandı
5.03.2024 - 07:22
Kaynak: Haber Merkezi
206

Amedspor ile Isparta 32 Spor'un maçının olduğu 6 Mart Çarşamba günü Amed Spor taraftarına yasak getirildi. Yasak kararı Isparta İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından alındı.

Kurul tarafından alınan karada, Amedspor taraftarlarına yasak getirilmesinin yanı sıra Diyarbakır ve çevre illerden karşılaşma için şehre gelenlerin şehir girişinden içeri alınmayacağı da bildirildi.

Yasak kararına ilişkin açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Isparta İl Spor Güvenlik Kurulunun 29.02.2024 tarih ve 2022/03 karar numarası ile alınan karar doğrultusunda 06.03.2024 Çarşamba saat 14:00 da Isparta Atatürk stadında oynanması planlanan 2. Lig kırmızı grup karşılaşması olan Isparta 32 Spor – Amed Sportif Faaliyetler müsabakasına, Amed Sportif Faaliyetler takımının geçmiş dönemlerde deplasmanda ve evinde oynadığı müsabakalar göz önüne alınarak yapılan değerlendirme sonucunda Amed Sportif Faaliyetler takım taraftarlarının Isparta Atatürk stadyumuna alınmamasına ayrıca müsabaka için Diyarbakır’dan ve çevre illerden ilimize gelecek olan taraftarların giriş noktalarında ilimize girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums