"ADALET"İN BU MU DÜNYA!!..

  • 7.02.2017 00:00

 TÜRKİYE'DE GÜNEŞ ALMANYA'NIN ÜÇ KATI FAZLA. AMA BU YILIN İLK ALTI AYINDA ALMANYA ENERJİ İHTIYACININ %35 İNİ YENİLENEBİLİR ENERJİDEN SAĞLAMIŞ...

http://www.enerjigunlugu.net/icerik/23424/almanya-elektriginin-yuzde-35ini-yenilenebilirden-uretti.html#.WVvvedRM_w8.facebook

TÜRKİYE'DE İSE TAM TERSİNE, GÜNEŞİN FAZLALIĞI KLİMA KULLANIMINI ARTTIRDIĞI İÇİN ENERJİ KITLIĞINA NEDEN OLUYOR!!..

"SİYASI OLARAK İN TİHAR EDEN" ALMANYA'DA KİŞİ BAŞINA İHRACAT 16 BİN DOLAR, BAZILARININ GÖZÜNDE "YÜKSELEN DOĞU" DENİLEN ÇİN'DE  1700 DOLAR!.. TÜRKİYE'DE İSE (YILLIK 140 MİLYARDAN )1750 DOLAR!..

Yüz yıldır Devleti ellerinde tutanların "adalet"i de kendi tekelleri altında tuttukları, ama bugün Devlet elden gidince "adalet" arayışı içinde yollara düştükleri bir ülke Türkiye!..

Ama sadece bu kadar mı?  O, aynı zamanda, yüz yıldır "adalet" için mücadele edenlerin bugün Devleti ele geçirince bütün o adalet taleplerini de  unutarak statükonun yeni temsilcileri haline geldikleri bir ülke de!..

"Kırk katır mı yoksa kırk satır mı" dan ne farkı var bunun!.. Bu maskeli oyunda ben yokum!..

KRAL ÇIPLAKTIR, O KADAR!..

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.