AK Parti-MHP ittifakı: 28 Büyükşehir’de AK Parti, Manisa ve Mersin’de MHP. 22 ilde rekabet

MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, AK Parti ile MHP heyetleri arasındaki ittifak görüşmesinin ardından açıkladı: 30 büyükşehrin 28'inde AK Parti adayı, Manisa ve Mersin’de ise MHP adayı desteklenecek. 51 ilin 22’sinde iki parti de aday çıkaracak.

AK Parti-MHP ittifakı: 28 Büyükşehir’de AK Parti, Manisa ve Mersin’de MHP. 22 ilde rekabet
22.12.2023 - 23:14
Kaynak: Haber Merkezi
130

AK Parti ve MHP heyetleri ittifak görüşmelerinde 13. kez bir araya geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, varılan uzlaşmayı anlattı: 

“30 büyükşehirde iş birliği kararı alındı. Manisa ve Mersin’de MHP’nin adayı desteklenecek. 28 büyükşehirde ise AK Parti’nin adayı desteklenecek. 51 ilin 22’sinde iki parti de aday çıkaracak. Ahlat’ta Ak Parti’nin, Söğüt’te MHP’nin adayı desteklenecek”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums