Bahçeli, 'Dilber' karakterinin 'Türkiye yükselişe geçerken' komplo olarak yayınlandığını savundu

MHP Genel Başkanı Bahçeli, İnci Taneleri dizisindeki 'Dilber' karakterini hedef gösterdi ve "Astronot Alper Gezeravcı kardeşimizin uzaya gittiği şu dönemde bir dizi-film vasıtasıyla ‘Dilber’ karakterinin servis edilmesi manidar bir komplo emaresi taşımaktadır" dedi.

4.02.2024 - 22:31
Kaynak: Haber Merkezi
394

Manisa mitinginde konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Astronot Alper Gezeravcı kardeşimizin uzaya gittiği Türkiye'nin başını yükseklere çevirdiği şu dönemde bir dizi, film vasıtasıyla Dilber karakterinin servis edilmesi de bir başka örtülemez çelişki ve zamanlama itibarıyla manidar bir komplo emaresi taşımaktadır" dedi.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Manisa'da sahte demokratlara yalan bezirganlara müsaade ve mükafat yoktur. Cumhur İttifakı'nın birbirinden değerli belediye başkan adaylarıyla Manisa'ya hizmet etmeye talibiz. Neye inanırsanız inanınız, hangi partiye veya ideolojiye gönül verirseniz veriniz, namus ve vatan borcu olan oyunuzu kullanmak için buluşmanınızı Manisa'nın gücüne güç katmanızı önemle rica ediyorum."

"İzmir'de taksi şoförümüz üşümesin diye arabasına aldığı bir cani tarafından namertlikle vuruldu ve hayattan kopartıldı. Bu caninin cinayetten hemen sonra 'Herkese güvenmeyeceksin' sözü de kameraya yansıdı. Taksi şoförümüze Allah'tan rahmet diliyorum, ailesine de sabırlar diliyorum."

"Teröre ve teröriste acımaktan bahsedilemez"

"Teröristler, suç örgütleri, bozguncular, casuslar, yeminli Türkiye düşmanları, namus yoksunları kara propagandalarına devam etseler de birbirimizin canevi olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Kötümserliğe teslim olmayacağız. Milli birlik ve kardeşliğimizden asla taviz vermeyeceğiz. Teröre ve teröriste acımaktan bahsedilemez. Bir daha güneş ışığı görmemeleri beklentim ve temennimdir."

"Bölücü dayatmalar çok ciddi provokasyonlardır"

"Taksi şoförümüzü katleden alçağın cezasını çekmekle birlikte vatandaşlıktan çıkarılması, hayat boyu rezil ve rüsva içerisinde yaşaması adalet ve hakkaniyet mecburiyetidir. Bölücü dayatmalar çok ciddi provokasyonlardır. Astronot Alper Gezeravcı kardeşimizin uzaya gittiği Türkiye'nin başını yükseklere çevirdiği şu dönemde bir dizi, film vasıtasıyla Dilber karakterinin servis edilmesi de bir başka örtülemez çelişki ve zamanlama itibarıyla manidar bir komplo emaresi taşımaktadır."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums