Habertürk'te neler oluyor? Apar topar o isim Habertürk ekranına veda etti

Son günlerde Habertürk ekranında dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Apar topar bir isim Habertürk ekranına veda etti. Peki, neler oluyor Habertürk'te?

Habertürk'te neler oluyor? Apar topar o isim Habertürk ekranına veda etti
22.02.2024 - 07:07
Kaynak: Haber Merkezi
454

Son zamanlarda Habertürk ekranında görev yapan bir ismin ani bir şekilde ekranlardan ayrılması, izleyicilerde merak uyandırdı. Bu durum, kanalın iç dinamikleri ve program yapılanması hakkında çeşitli spekülasyonlara neden oldu.

YENİ BİR KANALA MI GEÇİYOR?

Habertürk ekranında uzun süredir görev yapan ve izleyicilerin tanıdık siması haline gelen bir ismin böyle ani bir ayrılık kararı alması, medya dünyasında da yankı uyandırdı. İzleyiciler, bu ismin neden ayrıldığı konusunda çeşitli iddialar ortaya attı.

MedyaRadar’ın özel haberine göre; geçtiğimiz yıl Sözcü TV’ye geçiş yapan Ebru Baki’nin yerine Ekonomi Müdürü olarak atanan Zeliha Saraç, Habertürk TV’den ayrılık kararı aldı.

Saraç, sosyal medya hesabından şunları paylaştı;

“Habertürk'e VEDA Sevgili dostlar Habertürk TV ile yollarımızı ayırdık, başta Ciner ailesi olmak üzere Sn Kenan Tekdağ'a ve tüm yöneticilerime, pandemi dahil olmak üzere zor günlerde omuz omuza çalıştığım sevgili iş arkadaşlarıma teşekkür ederim. Başka mecralarda görüşmek üzere”

6541654165-iwjo-skqu.jpg

ZELİHA SARAÇ KİMDİR?

19 yıl önce medyaya adım atan Saraç ilk olarak Cnbce’de çalışmaya başladı. Daha sonra sırasıyla Tv8, 24 Tv , KanalTürk ve 6NEWS’da başarılı programlar yaptı.

TRT Türk’te “Dünyanın Ekonomisi” adlı programı sundu.Eylül 2012'de Kanal 24'e transfer olan Saraç kanalda Ekonomi Müdürlüğü'nün yanısıra haftanın beş günü Analiz-Sentez isimli programın moderatörlüğünü yaptı. Şubat 2017 tarihinde istifa ederek TVNET'e transfer oldu. Burada Ekonomi Müdürlüğü'nün yanısıra Kahve Molası ve Zeliha Saraç ile Para Politik programlarını sundu. Saraç, TVNET'ten 4 ay sonra istifa ederek Show TV'ye geçti. Show TV'de Gece Hattı programını sunan Saraç Mayıs 2018'de 24 TV'ye dönüş yaptı ancak 2019'un ağustos ayında kanaldan ayrıldı ve Bloomberg HT’ye geçiş yaptı.

Son olarak Habertürk’le anlaşıp ardından Ekonomi Müdürü olan Saraç, Şubat 2024 itibarıyla ayrılık kararı aldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums