Dilara Akay’ın Heykelleri goodspaces’da

 Dilara Akay’ın Heykelleri goodspaces’da
14.04.2022 - 22:11
Haber Merkezi
453

Sanat, teknoloji ve sürdürülebilirliği odağına alan yeni nesil deneyim alanı goodspaces, sanatçı Dilara Akay’ın heykellerini 10 Kasım’a kadar sanatseverlerle buluşturuyor. Heykeller aynı zamanda 10 ay süreyle NFT dünyasında satışta olacak.

Yılın ikinci ayı açılan 42 Maslak’ta açılan goodspaces, Dilara Akay’ın iki heykeline ev sahipliği yapıyor. 10 ay boyunca NFT dünyasında satışta olacak heykeller, sergilenme süresi sonunda fiziksel olarak satın alan kişiye teslim edilecek. İyilik Enstitüsü olan goodspaces’de sergilen bu eserler sanatı iyilikle bir araya getirecek. Heykellerin ilk satışının %5’i ve yeniden satışının yaratıcı ücretinin yarısı WWF Türkiye cüzdanına aktarılacak.

Dilara Akay’ın ARK48 adlı heykeli, koruyucu ve cüretli doğasıyla Havva’nın üst gövdesini temsil ediyor. ARK77 adlı iki parçalı heykel ise temsili bir zar atışı ile İstanbul’un Ortodoks ve Müslüman mimarisine bir övgü niteliği taşıyor.

​Dilara Akay’ın heykellerini 10 Kasım tarihine kadar pazar hariç her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında goodspaces’da görebilirsiniz.
.


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Salih
  Salih
  21.04.2013 18:17

  Sayın Emecan, Sayın Bahçeli işin en kolay,yüz yıldır her sıkıştığımızda elimize tutuşturulan bayrak,silah ve kan üzerinden siyaset yapıyor. Bu ülke Bahçeli ve onun gibi düşünen onlarca baba yiğit gördü ama ne acı ki gözyaşlarımız hala dinmedi. Bu tarz siyasetle de dinmez. Sadece ölenler öldükleriyle kalırlar.

 • Ömer EMECAN
  Ömer EMECAN
  21.04.2013 17:27

  Bayrak Mitinglerinde, kalabalıktan nefes almak mümkün değil... İdrak ve Nefes Darlığı olanlar sakın ha gitmesinler.

Resmi İlanlar