'O masada HDP olsa biz olmayız.'

'O masada HDP olsa biz olmayız.'
5.04.2022 - 08:59
Haber Merkezi
647

tv100’de yayımlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programına konuk olan Akşener, gündeme ilişkin soruları yanıtladı: 

Kılıçdaroğlu aday olursa nasıl tavır alırsınız? 

Biz bir sistemi değiştirmek üzerine konuşmalıyız. Bu sistemi değiştirmeye yönelik adımları zorlayacak herhangi bir davranış biçimine engel olmanın yolu ben aday değilim, tek adayla gitmek gerekir çok önemli.  

Kılıçdaroğlu aday olursa seçimi kazanır mı? 

Herkesin ittifak yaptığı bir aday neden seçilmesin? Tek adayla gittik, 13’nci cumhurbaşkanı ‘millet ittifakı’nın adayı olacak. 

İmamoğlu ve Yavaş aday olur mu? 

Hayır olmaz diye bir durumumuz yok. Kılıçdaroğlu, altı genel başkanının inisiyatifine bıraktı işi. Orada çıkan karara uyacağız. Cumhur ittifakı bileşen…


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ramiz Tümoğlu
    Ramiz Tümoğlu
    14.04.2013 16:19

    Akan kan dursun,ülkede barış sağlansınki güçlü olalım .Bunu kim istemez..Çocuğum o bölgede vatani görevini yaparken yaşadıklarımı bir ben bilirim..Kürt düşmanı değilim.Hatta oğlumun görev yaptığı bölgede çatışmalar olduğunda gecenin 3 ünde beni arayarak teselli etmeye çalışan,düğünümde cenazemde benimle olan kürt dostlarım var Ancak barış ve kanın durması adına verilen bunca tavizin ardından yarın gömülen silahların daha büyük talepler için ele alınmayacağının garantisini verebilecek varmı..

Resmi İlanlar