HDP’nin mitingine büyük ilgi

HDP’nin Gebze’de Mevlana Kapalı Park ve Otoparkında yaptığı miting tahminlerin ötesinde kalabalık ve coşkulu geçti

9.01.2022 - 18:28
Haber Merkezi
3952

Saat 12.00’de başlayıp Saat 17.00’ye kadar devam eden mitingte herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nün olağanüstü güvenlik önlemi aldığı ve miting alanına girenlerin tek tek arandığı kongrede sanatçılar bir konser verdiler.

HDP Kocaeli milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun da kürsüye çıkıp bir konuşma yaptığı mitingte partinin eş başkanı Pervin Buldan da bir konuşma yaptı ve iktidara yüklendi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • 65 çok iyi size
  65 çok iyi size
  2.04.2013 10:03

  önünüzden beyaz bir Tofaş araba geçiyor.Camları filmli, jantları ve egzosuyla oynanmış ve içinde elinden sigara düşmeyen, fındıktan elde etttiği beleş parayla geçinen, kitaptan okumaktan anlamayan 2-3 tane "adam" çıkar. Ayaklarında sivri burun kıvrık, pis bir çift ayakkabı. Surat traşsız, salaş, bakışlar bulanık. Ahlaksızlık efkarı diz boyu...Bunlar AKPye oy verir (%60 küsur), yanlız evlerinde hayatlarında İslamdan eser bulamazsınız. Düzce budur. Daha kimseye birşey demeyin.

 • düzceli
  düzceli
  2.04.2013 09:44

  Sendikalar kaçıncı sırada. Sendikalarıda bu başarı yolunda BAŞARMAK ADINA görmek istiyoruz. Yeni projelerinizi bekliyoruz.

 • bilen
  bilen
  1.04.2013 22:15

  Mevcut öğrenci ve velilerle sittir sene geçse 50 den yukarı çıkmaz düzce.öğretmenine saygısı olmayan bir toplum yapısı ve öğretmenine sahip çıkmayan bir idareciler topluluğuda cabası.

 • ümit
  ümit
  1.04.2013 19:47

  pes ki ne pes il milli eğitim müdürlüğü denetmenleri biraz daha gitsin okulların üzerine soruşturmaları eksik etmesin üzerinden o zaman düzce seneye hakettirildiği yeri bulur.plaka 81 durmak yok

Resmi İlanlar