Demirtaş'tan Erdoğan'ın 'Altılı masa menüsü, Selo kahvaltısı' açıklamasına yanıt

"Bir tek Şakir'e yok çünkü her gün saray kahvaltısı yapıyor"

Demirtaş'tan Erdoğan'ın 'Altılı masa menüsü, Selo kahvaltısı' açıklamasına yanıt
16.08.2022 - 19:13
Kaynak: Haber Merkezi
2616

Edirne F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 'Altılı Masa Menüsü'ne Twitter hesabından yanıt verdi. Demirtaş, "Allah'ım, hikmetinden sual olunmaz ama zeka dağıtırken neden hepsini bunlara verip bizi mahrum bıraktın?" ironisi yaparak, "Vanlı kardeşlerim kusura bakmasınlar ama artık Van kahvaltısı yanında bir de Selo kahvaltısı diye bir şey var. Tek kuruş almadan, 81 ile bayilik veriyoruz " ifadelerini kullandı. 

Erdoğan, Çorum'da yaptığı konuşma sırasında alanda asılı üzerinde "Altılı Masa Menüsü" yazan posteri okudu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şurada bir poster görüyorum. 'Altılı masa menüsü'. Ne var bu menüde; yalan çorbası, laf salatası, koltuk kebabı, kandil dolması, Selo kahvaltısı var. Ne ararsan var" demişti.

Demirtaş'ın Twitter'dan avukatları aracılığıyla konuya ilişkin yaptığı paylaşımlar şöyle: 

"Allah'ım, hikmetinden sual olunmaz ama zeka dağıtırken neden hepsini bunlara verip bizi mahrum bıraktın? Bu nasıl zekadır, nasıl bir yaratıcılıktır! Allah da sizi... Bildiği gibi yapsın.

Vanlı kardeşlerim kusura bakmasınlar ama artık Van kahvaltısı yanında bir de Selo kahvaltısı diye bir şey var 

Tek kuruş almadan, 81 ile bayilik veriyoruz 

Bir tek Şakir'e yok çünkü her gün saray kahvaltısı yapıyor."


Editör: N. Cingirt
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums