Kabine, bugün toplanıyor; işte masaya yatırılacak konular

Kabine, bugün toplanıyor; işte masaya yatırılacak konular
17.05.2021 - 08:45
1581

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan kabine toplantısı bugün yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kabine, bugün saat 15.00'te Beştepe'de toplanacak.

Öncelikli gündem maddesi Koronavirüs'le mücadele olacak olan toplantıda, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, bir sunum gerçekleştirerek, 17 günlük tam kapanma sürecinin sonuçları analiz edilecek. Nüfusa oranlı il vaka haritası üzerinde değerlendirme yapılacak.

Toplantıda bugün başlayan ve 1 Haziran'a kadar devam edecek kademeli normalleşme adımlarının ele alınması beklenirken, 1 Haziran sonrası kaldırılacak kısıtlamalar da masaya yatırılacak. Esnafın durumu, kapalı olan iş yerlerinin ne zaman açılacağı, bunlar için uygulanacak tedbirler görüşülecek. 

Koronavirüs'le mücadelede en etkili yöndem olan aşı uygulamasının son durumu ve tedariki konusundaki yol haritası da görüşülecek.

Kabine Toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • ali veli
  ali veli
  1.07.2014 08:40

  Ülkücüler, inançlarına tam bağlı, dinin emir ve yasaklarına uyan kişiler demiş başkan. Hangi ülkücüyü gördüysem zina yapıyor içki içiyor. kime neyi anlatıyor bu adam.

 • Ocak Kobunoğlu
  Ocak Kobunoğlu
  17.03.2013 17:50

  Bu beyefendilere bir DNA testi yaptırmak lazım. Sülaleleri hangi milletin dönmesi şak diye çıkar... ilginçtir hiç biri ota asyalıya benzemiyor... bunların başbuğları da selanik dönmesi kızıl saçlı, mavi gözlü atatürk, en büyük türk. takındıkları uyduruk isim ve soyadları bundan 100 sene önce komedi konusu olurdu o da ayrı dava... Başbuğları Dadaist akıma kaptırmıştı kendini görev yeri ankarada, ingiliz müsadesiyle dolmabahçeye gidebilmişti nihayet 1930 larda. DNA testi bedava faşistlere.

Resmi İlanlar