Ümit Özdağ Bilkent Üniversitesi'nde "Faşizme karşı omuz omuza" sloganıyla protesto edildi.

Bilkent Üniversitesi'nde katıldığı bir panel sırasında öğrenciler tarafından "Faşizme karşı omuz omuza" sloganıyla protesto edildi.

Ümit Özdağ Bilkent Üniversitesi'nde  "Faşizme karşı omuz omuza" sloganıyla protesto edildi.
9.05.2022 - 21:46
Güncelleme 10.05.2022 - 11:17
Kaynak: Haber Merkezi
829

Ümit Özdağ, Bilkent Üniversitesi'nde katıldığı bir panel sırasında öğrenciler tarafından "Faşizme karşı omuz omuza" sloganıyla protesto edildi.

Ögrenci Fasliyeti sosyal hesabında ve ulusal basında yer alan habere göre, Göçmenlere yönelik ayrımcı açıklamaları ve Süleyman Soylu ile yaşadığı tartışma ile gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bilkent Üniversitesi'nde katıldığı bir panel sırasında öğrenciler tarafından protesto edildi.

Bilkent Atatürkçü Düşünce Topluluğu tarafından üniversitede düzenlenen Ümit Özdağ söyleşisinin iptal edilmesi için çağrıda bulunan Bilkent Kadın Çalışmaları Topluluğu, Özdağ tarafından hedef gösterilmişti.

Özdağ, "Bilkent Kadın Çalışmaları Kulübü bana 'ırkçı' diyerek Bilkent ADD tarafından düzenlenen konferansa alınmamamı istemiş. Kendilerini konfor alanlarından çıkıp, Esenyurt’ta 24 saat geçirmeye davet ediyorum. Gebze’de Ayşegül Aydın başı taşla ezilirken susanlar şimdi konuşmasın" diyerek tweet atmıştı.

Söyleşi için Bilkent Üniversitesi’ne gelen Ümit Özdağ, üniversiteliler tarafından protesto edildi. "Üniversitelerde ırkçılığa izin vermeyeceğiz!" diyen üniversiteliler “Bilkent Üniversitesi’nde üniversiteliler olarak Ümit Özdağ’ın katılımcı olduğu panelde, 'Faşizme karşı omuz omuza!' sloganları ile Özdağ’ın bir süredir sistematik olarak yaptığı ırkçılığı ve mülteci düşmanlığını protesto ettik" açıklamasında bulundu.


Editör: M. AKAY
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums