AKP'nin Göçmenler Konusunda Tavrı: Geri Göndermek!

"Yıldırım, şunları kaydetti: "Efendim niye göçmenler, sığınmacılar burada? Bu insanlar, durup dururken rahatını bozmak için mi geldi? Kim vatanını, evini, barkını, hatıralarını terk edip başka yere gider? Ancak can güvenliği olmayanlar gider."

AKP'nin Göçmenler Konusunda Tavrı: Geri Göndermek!
8.05.2022 - 07:03
Kaynak: Haber Merkezi
735

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, “Biliyoruz ki şartlar iyileştiğinde, orada can ve mal güvenliği tam sağlandığında burada geçici korumayla bulunan bütün yabancılar kendi topraklarına dönecek, dönmeye de başladı” dedi.

Ulusal basına yansıyan habere göre, Yıldırım, Tunceli Öğretmenevi'nde düzenlenen AKP Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, düzensiz göçmen konusuna değindi.

Yıldırım, Tunceli Öğretmenevi'nde düzenlenen AKP Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, düzensiz göçmen konusuna değindi.

Yıldırım, şunları kaydetti:

"Efendim niye göçmenler, sığınmacılar burada? Bu insanlar, durup dururken rahatını bozmak için mi geldi? Kim vatanını, evini, barkını, hatıralarını terk edip başka yere gider? Ancak can güvenliği olmayanlar gider. Dolayısıyla sığınmacılar, mülteciler deyince aklı izan ile hareket etmek lazım. İnsafla hareket etmek lazım. Biliyoruz ki şartlar iyileştiğinde, orada can ve mal güvenliği tam sağlandığında burada geçici korumayla bulunan bütün yabancılar kendi topraklarına dönecek, dönmeye de başladı. Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı harekatlarını da bunun için yaptık. Niye sınırlarımızın güneyinde 900 kilometrelik bir alanda terör odaklarını daha sınırlarımıza gelmeden temizledik?"


Editör: M. AKAY
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums