İki Fotoğraf Arasındaki Fark

İki Fotoğraf Arasındaki Fark
11.04.2022 - 10:56
Haber Merkezi
586

Geçen hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu gençlere iftarda misafir oldular. Basına yansıyan fotoğraflar sosyal medyada gençler arasında tartışma konusu oldu.

Erdoğan ve İmamoğlu'nun gençlerle iftar sofrasında çekilen fotoğraflar sosyal medyada yanana getirilerek aradaki farkların yorumu yapıldı.

İki fotoğraf arasındaki en büyük fark tartışmasında dikkat çeken yorumlar,
İmamoğlu'nun masadayken gençler yemek yediklerini, cumhurbaşkanı olduğu masadaysa gençler yemek yemiyorlar sanki komut bekliyor ve İmamoğlu çocukların yanına otururken samimi bur hava oluşurken, Cumhurbaşkanıysa gençlere mesafeli durmayı tercih ettiği yönünde oldu.


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ü/niversiteli
    ü/niversiteli
    25.04.2013 08:36

    Düzce Üniversitesi ve bazı kovboyumsu çalışanları düşündüğümüzde/düşündüğümde. Descartes’in dediği gibi. “düşünüyorum öyleyse varım.” gibi düşünüyorum o zaman varım tümleçleri ortaya çıkmakta acaba gerçekten dostane bir şekilde el mi sıkışılmıştır. Ben ne gazete ne de Savaş taraftarıyım ama gerçekleri yaşayanlardan biriyim. Yukarıdaki yazı rektöriçenin tehditvari bir sitemle olası ihtimal kovboylarının birinin şekilleştirmesiyle yazılmadıysa ben kalıpla tuğla yapar satarım. Rektöriçe devletin parasını kullanarak kirli emelleri için pis ellerini sokuşturmadığı yer kalmamıştır. Öyle ki yerellerimizin bazı duayenlerini bile kediye çevirmiştir. Yazı tekzip değil düzeltme hiç değil tamamen Düzce’nin kalıbına uydurulmuş DÜZCE yapılmıştır. Korkunun ecele faydası olmadığı gibi paranın da yapamayacağı şey rüzgârın ve suyun giremeyeceği yer ateşinde yakamayacağı madde yoktur. Her üç maddenin tek giremeyeceği paranın onaramayacağı yer kalptır. Resmin darplaşmış halinin DÜZCE’ leştirilmiş halini de unutmayan yeri de gözdür. Fiziksel durumun salt hali ise anı yaşayan için kalan son hatıradır. Not: Yazarı Düzceli olan PİSKORONİ romanından alıntıdır.

Resmi İlanlar