25'inci Metin Göktepe Gazetecilik Ödülleri, Törenle Sahiplerine Verildi 

25'inci Metin Göktepe Gazetecilik Ödülleri, Törenle Sahiplerine Verildi 
11.04.2022 - 08:02
Güncelleme 11.04.2022 - 08:26
Kaynak: Haber Merkezi
632

25. Metin Göktepe Gazetecilik Ödülleri’ni kazananlara ödülleri, Metin Göktepe’nin doğum gününde Beşiktaş’ta bulunan Akatlar Kültür Merkezi’nde verildi. 

Bu yıl 25’incisi düzenlenen Metin Göktepe Gazetecilik Ödülleri’nde kazananlara ödülleri Akatlar Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle verildi. Törene Metin Göktepe’nin annesi Fadime Göktepe, ablası Meryem Göktepe, Emek Partisi (EMEP) Genel Başkanı Ercüment Akdeniz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Genel Başkanı Gökhan Durmuş, DİSK Basın-İş Genel Başkanı Faruk Eren, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkanı Turgay Olcayto, Evrensel Gazetesi çalışanları ve çok sayıda gazeteci katıldı. 

Kazananları Celal Başlangıç, Hale Gönültaş, İpek Özbey, Mehveş Evin, Murat Sabuncu, Nazım Alpman, Serpil İlgün ve Zana Kaya’dan oluşan jürinin belirlediği ödüller, 8 Ocak 1996’da polislerce işkencede öldürülen Evrensel Muhabiri Metin Göktepe’nin doğum gününde verildi. 

Sunuculuğunu Gazeteci Nazım Alpman’ın üstlendiği bu yılki ödül töreninde Metin Göktepe’nin çektiği fotoğrafların yer aldığı "Metin’in objektifi" adlı sinevizyon gösterildi. Adıyaman’dan ressam Mahmut Yıldız, çizdiği Metin Göktepe tablosunu Fadime Göktepeˆye verdi. Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Yıldız, “Metin abi katlediğinde ben 21 yaşındaydım. Duyduğumda çok üzülmüştüm. O zaman askerdeydim, ne diyeceğimi bilemiyorum çok duygulandım” dedi


Editör: M. AKAY
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums