Peker işaret etmişti: Erkan Yıldırım'ın Venezuela'daki fotoğrafı ortaya çıktı

Peker işaret etmişti: Erkan Yıldırım'ın Venezuela'daki fotoğrafı ortaya çıktı
23.05.2021 - 17:37
Güncelleme 23.04.2022 - 21:47
483

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in kokain sevkiyatında işaret ettiği eski Başbakan Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım'ın Venezuela’daki fotoğrafı ortaya çıktı.

Gazeteci İsmail Saymaz, Erkan Yıldırım'ın Venezuela'da çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. 

Erkan Yıldırım'ın resmi görevle Venezuela olduğu bir fotoğrafı paylaşan Saymaz, "Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım, resmî sıfatı olmadığı halde Aralık 2020’de Türkiye-Venezuela Parlementolar Arası Dostluk Grubu ile bu ülkeyi ziyaret etmiş. Fotoğrafta sağdan üçüncü... Bu fotoğraf, Karakas Büyükelçiliği’nin hesaplarında yayınlandı" ifadelerini kullandı.

Saymaz, fotoğrafın kaynağı olarak gazeteci Cüneyt Özdemir’i gösterdi.

Peker, "Kokain işini anlatayım. Yeni güzergah kurmak için Venezuela'ya kim gitti? Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım. Ocak ayında dört gün, şubat ayında dört gün Venezuela'da kaldı" demişti. 


Haberin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hakkımı sonunda alacağım
    Hakkımı sonunda alacağım
    18.03.2013 07:59

    Allah yolunuzu açık etsin.Eski Eğitim Bir-senli olarak geri getirin dediğiniz alacaklarımızı ahirete bıraktık. Alacağımız bakidir.Onlar sefa sürsün, Ay ışığı derneği ile...... Ümreye adam göndermişler, üniversiteye bilgisayar hediye etmişler, sonra ne olmuş, Ömer Sivrikaya üniversiteye geçmiş. Bunu yapacaklarına millet ten topladıkları paraları iade etsinler.......

Resmi İlanlar