AP Türkiye Raportörü'nden Kaftancıoğlu kararına tepki

"AB Türkiye raporu, oylamasından sadece birkaç saat sonra güncelliğini kaybetti."

AP Türkiye Raportörü'nden Kaftancıoğlu kararına tepki
12.05.2022 - 19:56
Haber Merkezi
926

AP Türkiye Raportörü Amor, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki cezaların onanmasını eleştirdi: "AB Türkiye raporu, oylamasından sadece birkaç saat sonra güncelliğini kaybetti."

Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Yargıtay'ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na verilen hapis cezalarını onamasına tepki gösterdi.

Paylaşımında Kaftancıoğlu'yla fotoğrafına da yer veren Amor, "Yargıtay, muhalif siyasetçi Canan Kaftancıoğlu'na 3 suçlamadan verilen 5 yıla yakın hapis cezasını onadı! Hapse girebilir veya siyasi yasak getirilebilir. AB Türkiye raporu, oylamasından sadece birkaç saat sonra karanlık haberler nedeniyle çoktan güncelliğini kaybetti" ifadelerini kullandı.


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • HAKKI
  HAKKI
  29.09.2013 12:18

  KONURALP MAHALLE DEĞİL İLÇE OLMALIDIR

 • Seronomi
  Seronomi
  30.04.2013 19:49

  Başka sitede ise bu haberin tersi var. Mahalle değil de il yapalım burayı. Eskiden Alaplı bura ile bir birdi Alaplı uçtu gitti ama Konuralp her başkan değişiminde aynı kaldı. Bu gün olmazsa bile yarınların çanları mahalle yapılması için çalmakta. İlçeliği beklemeyin boş yere çünkü belde olarak bir yere varamadınız ki.

Resmi İlanlar