Dolmabahçe Müzakere Öncesi Yaşananlar

Dolmabahçe Müzakere Öncesi Yaşananlar
29.03.2022 - 11:53
Güncelleme 29.03.2022 - 13:33
Kaynak: Haber Merkezi
1135

Rusya'da yirmi yıl gazetecilik yapan Hakan Aksay bir televizyon kanalında bugün hâlâ sürmekte olan Ukrayna-Rusya müzakere öncesi yaşanan bazı iddialardan söz etti.

Aksay, müzakere öncesi Rus oligark Abramoviç'in Erdoğan ile baş başa görüştüğü iddiasında bulundu. Ria Nivosti gazetesinde İbrahim Kalın'ın gizlice Moskova’ya giderek Rus milyarderle görüştüğünü söyledi.

Batı’nın yaptırımları karşında Rus oligarkların zor durumda kaldığından söz eden Hakan Aksay, Abramoviç'in bütün müzakerelere katıldığını, Dolmabahçe Sarayı'nda da bulunmasının oligarkların çıkarını temsil ettiğini vurguladı.

Aksay, ayrıca Rus alt zenginler ve üst düzey zengin milyarderler Batı yaptırımlarına karşı bur çıkış kapısı aradıklarını, Türkiye'nin bu anlamda odak noktası olduğunu ve ciddi bir sermaye akışı olacağını açıkladı.

 


Editör: N. Cingirt
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums