Erdoğan'ın mitingine 'Adalet yoksa oy yok' tişörtüyle gelen kişi gözaltına alındı

Emeklilikte Adalet Derneği'nin Isparta temsilcisi, Erdoğan'ın dünkü Isparta mitingine "Adalet yoksa oy da yok" yazan tişörtle girmek istedi, gözaltına alındı.

Erdoğan'ın mitingine 'Adalet yoksa oy yok' tişörtüyle gelen kişi gözaltına alındı
22.03.2024 - 06:17
Kaynak: Haber Merkezi
137

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünkü Isparta mitingine “Emeklilikte adalet yoksa oy da yok Reis" tişörtüyle girmek isteyen Emeklilikte Adalet Derneği'nin Isparta temsilcisi Y.B gözaltına alındı.

ANKA'nın haberine göre Y.B. önce miting alanına sokulmadı, ardından da gözaltına alındı. Gözaltına alınan Y.B. ifade verdi.

CHP Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı konuya ilişkin, "Dünyanın neresinde bir siyasi toplantıda adalet kelimesi yasaklanmıştır? Maalesef Türkiye'de. Hem de isminde 'Adalet' olan Adalet ve Kalkınma Partisi mitinginde. Türkiye'de önce adaleti yok ettiler, şimdi ise 'adalet' kelimesine dahi tahammül edemiyorlar" diyerek tepki gösterdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums