Ölüm tehditleri sebebiyle adaylıktan çekildiğini açıkladı

Diyarbakırlı model Simurg Sarsılmaz, muhtar adaylığından geri çekildi: “Tehditler aldım, açık fotoğraflarım paylaşıldı, hakaret edildi”

Ölüm tehditleri sebebiyle adaylıktan çekildiğini açıkladı
29.02.2024 - 06:04
Kaynak: Haber Merkezi
111

Diyarbakır'da muhtar adayı olan model Simurg Sarsılmaz, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Sarsılmaz, kararının nedeni olarak "Çıkan haberler nedeniyle yüzlerce sahte hesaptan ölüm tehditleri aldım" açıklamasında bulundu.

Güncel olarak tek kadın muhtarın görev yaptığı Diyarbakır'da, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Kaynartepe Mahallesi muhtarlığına aday olan ve model olması nedeni ile gündeme gelen Sarsılmaz, adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Amida Haber’e konuşan Sarsılmaz, adaylık haberleri sonrası ölüm tehditleri aldığını belirterek, muhtar adayı olmaktan vazgeçtiğini söyledi.

"Şu an psikolojim çok kötü, suç duyurusunda bulunacağım"

Sarsılmaz, tehditler için suç duyurusuna bulunacağını belirterek “Ben doğup büyüdüğü mahalleye hizmet etmek için iyi niyetli bir şekilde adaylığımı açıkladım. Dün afiş çalışmalarını bitirip, bugün çalışmalara başlayacaktım. Ancak çıkan haberler nedeniyle yüzlerce sahte hesaptan ölüm tehditleri aldım. Şu an psikolojim çok kötü, ilaçlarla ayakta durabiliyorum. Beni tehdit edenlerle ilgili yarın Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığına giderek suç duyurusunda bulunacağım” ifadelerini kullandı.

Sarsılmaz, başka aday çıkmadığı takdirde  4 erkek adaya karşı yarışacaktı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums