Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan istifa etti

Merkez Bankası Başkanı Erkan, görevinden istifa etti. Erkan, "Cumhurbaşkanımızdan ilk günden beri şerefle yürüttüğüm görevimden affımı talep etmiş bulunuyorum." diyen Erkan, son dönemlerde kendisine yönelik itibar suikasti kampanyasının ailesi ve daha bir buçuk yaşına girmemiş evladı üzerindeki etkisini azaltmak amacıyla istifa kararı aldığını açıkladı.

Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan istifa etti
3.02.2024 - 06:31
Kaynak: Haber Merkezi
85

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan, 8 Haziran 2023 tarihinden bu yana sürdürdüğü görevinden istifa ettiğini duyurdu. Kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla kamuoyunu bilgilendiren Erkan, görevi boyunca ülkesine hizmet etmenin gururunu yaşadığını ifade etti.

Görev süresi boyunca ekonominin karşılaştığı zorluklara karşın, ekonomi programının olumlu sonuçlar vermeye başladığını ve rezervlerdeki artışın bu başarının bir kanıtı olduğunu belirten Erkan, son dönemlerde kendisine yönelik itibar suikasti kampanyasının ailesi ve daha bir buçuk yaşına girmemiş evladı üzerindeki etkisini azaltmak amacıyla istifa kararı aldığını açıkladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums