Cem Toker'in Başak Demirtaş hakkındaki sözlerine tepki yağdı

Eski Liberal Demokrat Parti (LDP) Genel Başkanı Cem Toker, Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’a İBB adaylığı ile ilgili sözleri tepki topladı.

Cem Toker'in Başak Demirtaş hakkındaki sözlerine tepki yağdı
22.01.2024 - 21:54
Kaynak: Haber Merkezi
175

Başak Demirtaş'ın İstanbul için "Teklif gelirse düşünürüz" dediği İBB adaylığına dair tartışmalar sürerken Cem Toker’in Başak Demirtaş’a yönelik paylaşımı tepki çekti.

Toker X hesabından yaptığı paylaşımda Başak Demirtaş'ı kast ederek “Sana reddedemeyeceğin bir teklifim var!! ‘İstanbul’dan aday ol kocana kavuş!!’ ” diye yazdı.

Toker’in paylaşımına çok sayıda tepki geldi.

Tepkiler sonrası Toker başka bir paylaşım yaparak tweetini şu sözlerle savundu:

"Okuduğunu anlayamayanlar;
Ben burada Demirtaşlardan mı bahsetmişim?
Kabul ederler. etmezler mi demişim?
O yönde bir yorum mu yapmışım?? Yoksa karşıdan gelen veya gelebilecek bir stratejiden mi?"

Toker'e gelen tepkilerden bazıları şöyle:

Eren Keskin: Nefretin bu kadarı. Kürt halkının yaşadığı baskıları, ötekileştirmeyi, özgürlüğünden yoksun bırakma politikasını bu denli ‘hafife’ alma. Siz eğitilmez vasatlar topluluğu…

Ferhat Encü: Çok alçakça, aşağılık bir iftira bu! Sizin fiyatınız o kadar ucuz ki herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz! Biz bireysel özgürlükler için pazarlık yapmayız. Toplumsal özgürlüklerin olmadığı yerde bireysel özgürlük kurtuluş değildir.

Murat Birdal: İftira siyaseti bu karanlık dönemin gerçek kazananı. Her cenahta gideri var.

Kullanıcılardan pek çoğu ise Toker'in yazdıklarını "Seviyesiz" olarak tanımladı. (Kısa Dalga)


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums