İBB Haber paylaştı: Otobüsü bozuk gibi gösterdiler, set kurup çekim yaptılar

İstanbul'da, yerel seçim yaklaştıkça "İBB çalışmıyor" iddiaları daha çok dile getiriliyor. Bunun için kullanılan yöntemlerden biri otobüslerin çalışmadığına ilişkin. "Otobüs bozuldu" iddiasına dair bir video paylaşan İBB , kendilerine "kumpas" kurulduğunu savundu. İBB tarafından, "İstanbul’da bozuk olmayan bir özel halk otobüsü, şoförle anlaşılıp bozukmuş gibi gösterdiği" video paylaşıldı.

14.01.2024 - 23:24
Kaynak: Haber Merkezi
205

İBB Haber tarafından yapılan paylaşımda, bozuk olmayan bir özel halk otobüsünün şoförüyle anlaşılarak bozukmuş gibi gösterildiği, sonra da set kurulup çekim yapıldığı açıklandı.

Paylaşılan görüntülerde yaşananlar şöyle aktarıldı:

"İETT'ye bağlı özel halk otobüsünün denetim sırasında görev yerinden çok uzağında olduğu tespit edildi.

Görev sahası olmayan Bahçeköy durağında olan otobüse ilişkin yapılan incelemede, Beykoz Kavacık bölgesinde çalıştığı, sefer günü ise araç sahibinin talimatıyla şoförün sisteme 'arıza' bilgisi girip, seferine çıkmadığı anlaşıldı.

Otobüsün Eyüpsultan bölgesine gittiği tespit edildi.

Araç yol kenarına alındıktan sonra ise çekim ekibi ve malzemeler yerleştiriliyor.

Araç içindeki konuşmalardan, reklam filminin AKP için yapıldığı anlaşılıyor."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums