Ankara için adı geçiyor... Turgut Altınok: Altınok’a da bir oy verelim desinler dimi?

AKP'nin büyükşehir adayları yavaş yavaş netleşiyor. Ankara'da adaylığı en çok konuşulan isimlerden biri Turgut Altınok. Altınok bugün yaptığı konuşmada adaylığını sinyalini verdi.

Ankara için adı geçiyor... Turgut Altınok: Altınok’a da bir oy verelim desinler dimi?
7.01.2024 - 00:44
Kaynak: Haber Merkezi
728

Ankara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, bugün ilçesindeki Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu Parkı’nın açılışını yaptı. Açılış töreninde konuşan Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş’ı eleştirerek Büyükşehir Belediyesi’nin Keçiören’de bir çalışma yapmadığını iddia etti. Altınok, 2019'dan beri 'Ankara'nın hizmette en yavaş 5 yılı' yaşadığını öne sürdü.

Birgün'ün haberine göre Altınok Ankara için şu ifadeleri kullandı:

“Seçimler yaklaşıyor… Çalışacağız… Allah nasip ederse bu adam buraya 5 yıl hizmet etti. Altınok’a da bir oy verelim desinler dimi? 20 yıl bu adam bize hizmet etti, hizmetkarlığımız yaptı biz de bu adama oy verelim desinler. Anlaştık mı? Ankara’da hizmetler ok gibi gidecek. 100 yılda aldığı ve alamadığı hizmetlerden fazlasını Ankara’mız 5 yılda alacak Allah nasip ederse.”

Öte yandan Altınok’un önceki ABB Başkanı Melih Gökçek ile de arasının kötü olduğu biliniyor. Altınok’un açılış töreninde “100 yılda aldığı ve alamadığı hizmetlerden fazlasını Ankara’mız 5 yılda alacak” şeklindeki sözleri Melih Gökçek’e de bir gönderme olarak yorumlandı.

15 Ocak'ta açıklanacak

AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday göstereceği isim yarın belli olacak. MHP'nin de destek vereceği ABB adayı ise 15 Ocak'ta başkentte açıklanacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums