TGRT'de Starbucks bardağıyla yayına çıkan sunucu ve yönetmen kovuldu

TGRT Haber, yayına Starbucks bardağıyla çıkan spiker ve yayının yönetmeninin işine son verdi.

TGRT'de Starbucks bardağıyla yayına çıkan sunucu ve yönetmen kovuldu
25.12.2023 - 06:58
Kaynak: Haber Merkezi
117

TGRT Haber, haber bülteninde sunucunun masasının üzerinde Starbucks bardağı bulunmasıyla ilgili açıklama yaptı. Kanal, ilgili sunucu Meltem Günay ve yönetmenin işine son verildiğini duyurdu.

tgrt.png

'TGRT Haber TV’de herhangi bir firmanın örtülü reklamını yapacak şekilde sunuculuk yapması kesinlikle yasaktır'

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

TGRT'nin sosyal medya hesaplarından şu açıklama paylaşıldı:

"TGRT Haber TV’nin 24.12.2023 tarihli haber yayınında spikerlik yapan Meltem Günay‘ın önünde Starbucks’a ait bir fincan ile haber sunduğu görülmüştür. Kurumumuzun ilkeleri gereği spikerin TGRT Haber TV’de herhangi bir firmanın örtülü reklamını yapacak şekilde sunuculuk yapması kesinlikle yasaktır. Bu ilkeye aykırı hareket eden haber spikeri ve yönetmenin işine haklı nedenle son verilmiştir. Kurumumuz Gazze konusunda Türk halkının taşıdığı hassasiyetleri bilen ve sonuna kadar savunan bir anlayışa sahiptir. Buna aykırı bir eylemin, yayının tasvip edilmesi kesinlikle mümkün değildir. Bizlerde iş akdine son verilen sunucu ve yönetmenin bu eylemini asla tasvip etmiyoruz ve şiddetle kınıyoruz. Bu nedenle de iş akitlerine son verilmiştir. Kurumumuz bundan sonra da Gazze ve Türk halkının yanında olmaya ve hassasiyetlerine sahip çıkmaya sonuna kadar devam edecektir."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums