Kılıçdaroğlu uğurlandı; CHP'de Özgür Özel dönemi başladı

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkanlık görevini CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e devretti.

Kılıçdaroğlu uğurlandı; CHP'de Özgür Özel dönemi başladı
8.11.2023 - 21:03
Haber Merkezi
257

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkanlık görevini CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e devretti. Özel, Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez’den uğurladıktan sonra, "Bundan sonra da her kritik konuda karşılıklı istişare yapmak konusunda mutabık kaldık" dedi.

Kılıçdaroğlu, Özel'i kapıda karşıladı

"Her kritik konuda karşılıklı istişare yapacağız"

Özel, Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez’den uğurladıktan sonra; "Genel Başkan’ımızla bir saat süren bir görüşme yaptık. Bir CHP Genel Başkanı'nın bilmesi gerekenleri, görevi devreden Genel Başkan sıfatıyla bana aktardı, önemli öğütleri oldu. Bundan sonra da her kritik konuda karşılıklı istişare yapmak konusunda mutabık kaldık" dedi.

Özel, daha sonra şunları söyledi:

“Genel Başkanımızla bir saat süren bir görüşme yaptık. Bir CHP Genel Başkanı'nın bilmesi gerekenleri, görevi devreden Genel Başkan sıfatıyla bana aktardı, önemli öğütleri oldu. Bundan sonra da her kritik konuda karşılıklı istişare yapmak konusunda mutabık kaldık. Kendisi birazdan izleyeceğiniz mesajında da partinin bundan sonraki başarısı için yapılması gereken katkıları ve kendi yapacağı katkıları ifade etti.”


 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar