Sedat Peker'den yeni iddia: Süleyman Soylu bana bilgi sızdırdı, her şey HTS kayıtlarında

15 Temmuz'u işaret ederek bir kez daha İçişleri Bakanı Soylu'yu hedef alan Sedat Peker, yeni iddialarda bulundu: Süleyman Soylu, yaptığın tüm suçların yanında bana bilgi sızdırdığın için, yurtdışına kaçmamı sağladığın için Yüce Divan'a kesin gideceksin.

Sedat Peker'den yeni iddia: Süleyman Soylu bana bilgi sızdırdı, her şey HTS kayıtlarında
14.07.2021 - 06:14
Kaynak: Haber Merkezi
2415

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bir kez daha İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldı.

Soylu'nun kendisine bilgi sızdırdığını iddia eden Peker, şunları kaydetti:

"Süleyman Soylu, yaptığın tüm suçların yanında bana bilgi sızdırdığın için, yurtdışına kaçmamı sağladığın için Yüce Divan'a kesin gideceksin. Senin Habertürk'teki röportajın, benim Reşat Fazlıoğlu ile yaptığım telefon konuşması bir de o zamanki HTS kayıtları çıktığı zaman dosya tamamlanmış olacak."

"SEN BANA POLİS KORUMASI VERMEDİN Mİ?"

Soylu'ya yönelik suçlamalarına devam eden Peker, şunları kaydetti:

"Beni tanıyan bir iki insanı gözaltına alırken, tanımadığım 20 30 kişiyi de gözaltına aldırıyorsun. Sana sözüm olsun mezardan annem ile babam çıksa, onları bile gözaltına alsan ben yolumdan dönmem. Ben artık sizlerle ahiretlik oldum.

Beni dört beş sene evvelki çocukça şeylerle suçluyorsun. Sen bana polis korumasını veren kişi değil misin? Eğer suç işlediysem bunları senin beni koruman sayesinde işledim.

Benim kayıt dışı silahların dağılımını anlatmamdan sonra bu işi nasıl kara çeviririz diye plan yapıp, gri propaganda tekniklerine başvurup halkın beynine bunlar seçimle de gitmez algısını yerleştiriyorsunuz."


Editör: N. Cingirt
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums