Peker: Yapacağım paylaşımlarla sizi paranoyaya biraz da şizofreniye sokacağım

Sedat Peker, yarın Esenyurt'la ilgili önemli paylaşımlar yapacağını belirterek, "Sizi biraz paranoyaya biraz da şizofreniye sokacağım. Ancak tüm bunları inanın sizlerin iyiliği için yapacağım" dedi. Peker, Bakan Soylu'ya seslenerek, "Cumhurbaşkanlığı hayalinden vazgeç" dedi.

Peker: Yapacağım paylaşımlarla sizi paranoyaya biraz da şizofreniye sokacağım
8.07.2021 - 04:42
Haber Merkezi
1473

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, yarın Esenyurt’la ilgili üçüncü ama en önemli paylaşımı yapacağını belirterek, “Bunlar kısmen rüşvet, ancak daha ciddi konulara değineceğim. Çokça kafanız karışacak, çokça moraliniz bozulacak, ulan biz nereye düştük diyeceksiniz” dedi.

Peker, Twitter üzerinden yaptığı değerlendirmede, paylaşımlardaki stratejisini şöyle anlattı: “Kıymetli dostlarım, benim stratejimi ve tarzımı zannediyorum ki paylaşımları yapmaya başladığım 2 aylık sürede biraz çözmüşsünüzdür. Önce normal olayları anlatıp, tuzağımı kurarım. Konunun muhattapları o tuzağa gelirler ve tartışma başlar. Tartışmanın sonunda eldeki delillerle benim doğru söylediğim anlaşılır.”

Yarın yapacağı paylaşımlarda Esenyurt’la ilgili en önemli paylaşımları yapacaklarını ifade eden Peker, “Yarın Esenyurt’la ilgili üçüncü ama en önemli paylaşımlarımı yapacağım. Rüşvet, ahlaksızlık çok önemli; ancak tartışılmasını istediğim konuyu en sona bıraktım. Yarın bazı tweetler paylaşacağım.

Bunlar kısmen rüşvet, ancak daha ciddi konulara değinecek. Çokça kafanız karışacak, çokça moraliniz bozulacak, ulan biz nereye düştük diyeceksiniz. Ancak sonunda birçok şeyi göreceksiniz. Yarınki tweetlerde çok eğlenmeyeceğiz.

‘SİZİ BİRAZ PARANOYAYA  BİRAZ DA ŞİZOFRENİYE SOKACAĞIM’

Sizi biraz paranoyaya biraz da şizofreniye sokacağım. Ancak tüm bunları inanın sizlerin iyiliği için yapacağım. Ayrıca bana devamlı video çek diyorsunuz. Ben bunu sizden daha çok istiyorum. Ancak bulunduğum ülkenin ve tüm ülkelerin kanunları böyle.

‘BEN VİDEO ÇEKMEK İSTİYORUM, ÜLKENİN KANUNLARI ENGEL’

Kırmızı kategoride olduğum için, yani suikast düzenlenme ihtimali dünyadaki en yüksek birkaç kişiden biri olduğum için video çekmeme izin vermiyorlar. İnşallah şimdi anlamışsınızdır. Ben video çekmek istiyorum, ancak uluslararası güvenlik hukukundan dolayı buna izin vermiyorlar.

‘SÜSLÜ SÜLÜ İLE CİDDİ KONULAR KONUŞACAĞIZ’

İnşallah bu sefer anlamışsınızdır. Konu benle ilgili değil. süslü sülü, yarın ciddi konular konuşacağız; rüşvet, fuhuş konuları değil. Fındık kadar aklınla seni cumhurbaşkanı olacağına inandıran kişiler de yanında olacak.

Senin küçük aklın bu olaylar karşısında çünkü ısıya dayanmaz, error verir. Her ne kadar kendine destekçi buluyormuş gibi görünsen de, gelecek aylarda seni destekleyecek kimseyi bulamayacaksın.

Cumhurbaşkanlığı hayalinden vazgeç. Seni kim desteklerse desteklesin, yüce divana gideceksin ve cezaevine gireceksin.”

 


Editör: N. Cingirt