Ömer Faruk Gergerlioğlunun oğlu Salih Gergerlioğlu: Babam hastanede; kalp ve göğüs ağrısından dolayı

Ömer Faruk Gergerlioğlunun oğlu Salih Gergerlioğlu: Babam hastanede; kalp ve göğüs ağrısından dolayı
3.04.2021 - 04:58
1234

 Hakkında verilen hapis cezasının onanmasının ardından milletvekilliği düşürülen ve bu akşam cezaevine gönderilmek için gözaltına alınan HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun hastanede olduğu duyuruldu. Gergerlioğlu'nun oğlu Salih Gergerlioğlu, Twitter'dan "Babam hastanede. Kalp ve göğüs ağrısından dolayı anjiyo olacak." dedi. 

 

Avukat Bişar Abdi Alınak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ömer Faruk Gergerlioğlu hakkında bilgilendirilmediklerini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

"Ömer Faruk Gergerlioğlu az önce adliyeye getirildi. Göğüs ve kalp ağrısı sebebiyle hastane doktoru anjiyo önerip kardiyoloji bölümüne götürülmesi gerektiğini belirtmiş. Şimdi hangi hastanede ve ne gibi bir tıbbi müdahalede bulunulduğunu bilmemekteyiz. Tarafımıza bilgi verilmiyor."
 
 

Avukat Bişar'ın Tweet'ini alıntılayan Salih Gergerlioğlu, Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun hastanede olduğunu ve anjiyo yapılacağı bilgisini verdi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • esma karagoz
    esma karagoz
    10.05.2015 17:00

    I siler sivillerin biz milleti koruyoruz onlarda bize hizmet etsin yazık askerler temizlik garson iyi olmuş acıyorum ama camları gelince sivillesmesin hak ediyoruz çünkü askeri kimlik kartı olmayanlar giremez her ülkenin ordusu var bodrum askeri camp Astsubaylara girsin yıllarını verdi bu vatan için asker ailesinin kimliğiniz var rütbe ayrımı olsun 10 gün subaylar 10 astsubaylar günübirlik girişleri olsun

Resmi İlanlar