Biden: Trumpın azli için senatörlerle görüşüyorum

Biden: Trumpın azli için senatörlerle görüşüyorum
11.01.2021 - 22:40
2089

 ABD'nin seçilmiş Başkanı Joe Biden, Trump destekçileri tarafından Kongre binasına yapılan baskının ardından Donald Trump'ın azil süreci için bazı senatörlerle görüştüğünü açıkladı.

Biden açıklamayı ikinci doz Coronavirus aşısını olurken yaptı.

Temsiciler Meclisi'ne de Trump'ın azledilmesi için tasarı sunulmuştu. Tasarıda, Trump’ı ayaklanmayı kışkırttığı gerekçesiyle azletmeye yönelik resmi suçlamada bulunuldu. (HABER MERKEZİ)

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • ömer keleş
  ömer keleş
  25.02.2013 18:24

  Prof.Yasin Aktay milliyetçiligin milliyetçiligi getirdigini söylüyor.İşte Türkiyenin geldigi yer;Türk milliyetçiligiyle başlandı ardından Kürt miliyetçiligi geldi.Elbette Çerkezler de kendilerini korumaya çalışacaklardır.Bundan dogal bir şey olurmu!

 • Gönül ERİŞ
  Gönül ERİŞ
  25.02.2013 00:07

  Çerkezler Türk kimliğini kabul etmiyor ne demek.Böyle bir genelleme yapılamaz.Ben baba tarafından laz,anne tarafından çerkezim ve bütünüm de TÜRKdür.Evet ben TÜRKÜM.T.C. vatandaşı olan bütün etnik kökenliler ve azınlıklar TÜRKdür.Ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için daima birleştirici olmak gerekir.Ülkeyi parçalayıcı,toplumu bölücü konuşmalardan ve davranışlardan kaçınmak gerekir.Bu ülkenin adı TÜRKİYE ise bu milletin adı da TÜRK MİLLETİdir.

Resmi İlanlar