CHPden Haşim Kılıç iddiasına yanıt

CHPden Haşim Kılıç iddiasına yanıt
27.10.2020 - 05:35
2002

 Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, 2023'te yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı'nın adayının eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın olacağını iddiasına CHP Sözcüsü Faik Öztrak "Bugün bu tartışmaların ciddiyetle yakından uzaktan hiçbir alakası yoktur" diye yanıt verdi.

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Millet İttifakı’nın adayının eski Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Haşim Kılıç olacağını iddia etmişti. CHP'den bu iddiaya yanıt geldi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak'a bugün yaptığı basın toplantısında Haşim Kılıç iddiası soruldu.

Öztrak "Bugün bu tartışmaların ciddiyetle yakından uzaktan hiçbir alakası yoktur" karşılığını verdi.

'İŞİTTİĞİME GÖRE'

Ahmet Hakan'ın Hürriyet'te yayımlanan bugünkü yazısında "İşittiğime göre... Millet ittifakının adayı, bütün bu isimlerin dışında bir isim olabilirmiş.* Kimseye söylemeyin ve benden duymuş olmayın ama o isim... HAŞİM KILIÇ imiş." dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar