ERDOĞAN YENİ TEDBİRLERİ AÇIKLADI

ERDOĞAN YENİ TEDBİRLERİ AÇIKLADI
4.04.2020 - 07:20
573

 Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüs tedbirleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 ile giriş çıkışların artık yasak olduğunu, 20 yaş altı bireyler için de sokağa çıkma yasağı geldiğini belirtti.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başlıkları:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu gece itibariyle 30 büyükşehir ile Zonguldak'ı araç giriş çıkışına kapatıyoruz

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 65 yaş üzerine uygulanan sokağa çıkma yasağının bu gece itibarıyla 20 yaş altına da getirileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Dışarıya çıkma zorunda olan vatandaşlarımız yarından itibaren pazar yerleri marketler gibi insanların toplu şekilde bulundu alanlarda herkesin maske takması zorunlu olacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bugüne kadar nice badireyi birlikte atlattığımız bu millet aldığımız tedbirlerden etkilenen kesimlere destek olmak için yardım kampanyasıyla destan yazdı. 3. gününde SMS hariç 304 bin kişi yada kurulumuz 1 milyar 61 milyon liralık yardım yaparak kardeşliğimizin gücünü gösterdi. Yardım kampanyamıza katılan vatandaşlarımıza ve kurullara şükranlarımı sunuyorum.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Fişleme devam eder, kimse de durduramaz
  Fişleme devam eder, kimse de durduramaz
  27.02.2013 13:33

  Fişlemenin olmadığı yönetim yoktur. Olmadığı ülke de. Yok diyen cahildir. Mesele şudur ki fişleyen kişilerin çok iyi fişlenmesi gerekir. Tüm teferruatıyla malumat toplanmalıdır.Fişlenme ihtimali olmayanların bile "etsiz-sütsüz" diye fişlendiği görülmüştür.Bunlar da ileride gözleri açılınca menfaatleri doğrultusunda bir fişlenen tarafa yamanmaya çalıştıkları gerçektir. Şu anda Düzcenin baş fişleyicisi Recep Özmerdiven sapığıdır.Kendisinin fişlenme rengi sapık,paragöz, makam düşkünüdür...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  27.01.2013 11:28

  he ya siz halen orakleyi çullakleyi duba duba kem kum disko misko bado sadoları kollarınızın altına alın sendika sendikal haklarla uğraşır tecavüzcüleri hırsızları tek göz arnavut korsanlarını korumakla uğraşmaz varsa bir bit yeniği ancak üyeleri yoluyla adalet mekanizmasını çalıştırır. Fişleme var mı? yok mu? varsa ki sanırım vardır. Şayet bu fişleme elektrik çarpmasına dönüşmüşse o zaman gereğini yapmanız gerek. Adı geçen herkesten dilekçe alarak tabii ki gidilecek adres fevziçakmak mah. sinde

 • ü/niversiteli
  ü/niversiteli
  26.01.2013 10:55

  Fazla değil bundan birkaç yıl öncesi oç asu tarafından hakkımda bir dosya hazırlanmış yani fişleme yapmış mesnetsiz şeylerle tabi bu fişlemenin kısaltılmışı olan fişi de uygun yerlerine uygulama babında amk karaköyden mezun i...ne şaban da bana der ki dosya var varsa işlemini yap diyorum bir b.. yiyemiyorlar çünkü olmayan işlere ne işler ki. Bir de sanırım bu sendikanın bir koluna üye olmuştum hayatımda ilk kez ama ne yazık ki köstekleri çözmek yerine aidatları uçurdular. Bu nedenle diyorum ki fişleme elbette iyi değil ama siz halen uçkurcu adnana sahip çıkın kdv olarak boksorcuyu da alın

 • Emir Sever
  Emir Sever
  25.01.2013 19:49

  Bazı memurların fişlenmesi yüz kızartıcı bir bir suçtur.İnşallah gerçek değildir.Eğer yapılmışsa yapanları bağımsız yargı mutlaka ortaya çıkarır ve gerekli cezayı verir.

Resmi İlanlar