Financial Times Yazdı: Erdoğan seçimi kaybederse ne yapacak

Batılı bir diplomatın açıklamalarını aktaran gazete Erdoğan’ın seçimi kaybederse ne yapacağını açıkladı.

Financial Times Yazdı: Erdoğan seçimi kaybederse ne yapacak
6.05.2022 - 08:22
Haber Merkezi
543

Financial Times gazetesinden ulusal basına düşen habere göre, önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimile ilgili flaş iddiada bulundu. Batılı bir diplomatın açıklamalarını aktaran gazete Erdoğan’ın seçimi kaybederse ne yapacağını açıkladı.

Financial Times kapsamlı bir analiz hazırladı. Seçimle ilgili öngörülerde bulunan gazetede, “Sistemi değiştirmek için muhalefet kazanmalı ve birçok insan çok büyük farkla kazanması gerektiğini söylüyor ki seçim sonrasında karmaşık senaryolar olmasın” yorumu yapıldı.

Gazeteye konuşan Batılı bir diplomat, “Erdoğan seçimi kaybederse görevi bırakacağı kesin değil. Hele ki seçim sonuçları yakın olursa çok endişe verici olabilir” ifadelerini kullandı.


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Engin Selçuk
  Engin Selçuk
  30.04.2013 11:14

  Başta Y. Oğur ve M. Altınok olmak üzere tetikçiler ateşe başladılar. Bu sefer hedefte A. Altan yerine N. Düzel var. Yalanlar ve saptırmalarla haysiyet cellatlığı yapıyorlar. Seviyelerine uygun çok gazete var ülkede, gidip yerlerini bulsunlar.

 • uzumaki naruto
  uzumaki naruto
  30.04.2013 19:45

  laik cumhuriyeti yıkıp padişahlığı getirmek isteyen yobaz köpekleri mecliste istemiyorum. O KADAR !

Resmi İlanlar