ABD Başkanı ilkesiz bir tutum sergilemiştir

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Biden'ın 'soykırım' ifadesine tepki: ABD Başkanı ilkesiz bir tutum sergilemiştir

ABD Başkanı ilkesiz bir tutum sergilemiştir
25.04.2021 - 16:33
573

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Başkanı Joe Biden'ın 24 Nisan mesajında 1915 olayları için "soykırım" ifadesini kullanmasına tepki gösterdi. Kalın, "ABD Başkanı ilkesiz bir tutum sergilemiştir" dedi.

Twitter'dan verdiği tepkide Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 1915 olaylarını araştırmak için ortak tarih komisyonu kurulması çağrısı yaptığını söyledi ve ekledi: "Hakikatin belgelerle ortaya çıkmasından korkanlar bu çağrıya cevap verememiştir. ABD Başkanı bu gerçekleri de görmezden gelerek ilkesiz bir tutum sergilemiştir."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • düzceli
  düzceli
  7.03.2013 19:41

  başkana baksana çakı gibi mübarek. sendika yönetimini çar çakaldan muhafaza muhafaza ediyor. fırıldaklara meydan vermiyor. delikanlı adam.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  7.03.2013 19:36

  başkan, mali sekreter, ve genel sekreter yönetim kurulu oluyor. diğer arkadaşta kurum temsilcisi. şaşı bakış olur da bu kadar mı olur.

 • Hangi Yönetim Kurulu?
  Hangi Yönetim Kurulu?
  7.03.2013 16:07

  Kusura bakmayın ama o ziyarette sendika yönetim kurulu falan yok.Sadece yalnız kovboy başkan var.Hey gidi sendika kimlere emanetsin yarabbi?

Resmi İlanlar