Davutoğlu'na İftar Engeli

Davutoğlu'na İftar Engeli
7.04.2022 - 09:56
Kaynak: Haber Merkezi
851

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ile birlikte katılacakları Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği’nin iftar yemeğine Üsküdar Belediyesi’nin dernek yönetimini "tehdit etmesi" nedeniyle katılamadıklarını açıkladı. 

Üsküdar Belediyesi sınırları içerisinde yer alan, mülkiyeti de belediyeye ait olan Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde iftar yemeğine davet edildiklerini ifade eden Mente, iftara katılamamalarına dair Gazete Duvar’a yaptığı açıklamayı haberleştiren Serkan Ala şunları aktardı: 

"Genel merkezimize davetiye geldi ve telefonla da aranarak Sayın Davutoğlu davet edildi. Biz de Üsküdar’da bir STK ziyareti planladık. Akabinde de derneğin iftarına katılacaktık. İftara bir saat kala, Üsküdar Belediyesi yetkilileri dernek yöneticilerini aramışlar. ‘Burası beyefendinin, cumhurbaşkanının ilçesi, bu programı neden böyle yapıyorsunuz? Sonrası sizin için iyi olmaz’ diyerek dernekteki arkadaşları sıkıntıya sokmuşlar. Onlar da mahcup oldu. Biz de katılamamış olduk."


Editör: M. AKAY
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums