Özgür Demirtaş'tan Merkez Bankası'na uyarı: Faiz indirimi yapmayın

Merkez Bankası'na çağrıda bulunan Ekonomist Özgür Demirtaş, 'Lütfen faiz indirimi yapmayın. Geri dönülmesi çok çok zor tahribatlar yaratıyorsunuz' dedi.

Özgür Demirtaş'tan Merkez Bankası'na uyarı: Faiz indirimi yapmayın
18.11.2021 - 09:14
Kaynak: Haber Merkezi
2656

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin TBMM'deki grup toplantısında yaptığı konuşmada,  "Beraber yürüdüğümüz arkadaşlarımızdan faizi savunanlar, kusura bakmasınlar. Bu yolda ben, faizi savunanla beraber olamam, olmam. Bu görevde olduğum sürece faizle mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim. Enflasyonla mücadelemi de sürdüreceğim" ifadelerini kullanmasının ardından, Merkez Bankası'nın faiz indirimi yapacağı yönünde beklentiler oluştu.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ekonomist Özgür Demirtaş,  "Lütfen faiz indirimi yapmayın. Geri dönülmesi çok çok zor tahribatlar yaratıyorsunuz" çağrısında bulundu.

'YAPMAYIN'

Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgür Demirtaş açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"İnsanın uykusu gelmiyor. Lütfen faiz indirimi yapmayın. Geri dönülmesi çok çok zor tahribatlar yaratıyorsunuz. Mega enflasyonun önünü açıyorsunuz. Faiz indirimi ile malları değerlenen Zenginleri daha zengin, fakirleri daha fakir yapıyorsunuz. Gelin dönün bu yoldan. YAPMAYIN."


Editör: N. Cingirt
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums