CHP’li Başarır'dan Cumhurbaşkanı ve bakanlara çağrı: 21 Mart’ta uçaklarınızı, makam araçlarını bırakın

CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, Nevşehir’de; “Meclis Başkanlığı bize seçim yasaklarıyla ilgili bir bildiri yolladı. Dendi ki, ‘Makam arabalarınızı, şoförlerinizi, memurlarınızı 21 Mart’ta bırakacaksınız.’ Çok doğru. Tüm bakanlarımıza ve Cumhurbaşkanı’mıza sesleniyorum. Gelin 21 Mart’ta uçakları, makam arabalarını, bırakalım; hakkıyla bir kampanya yürütelim” dedi.

CHP’li Başarır'dan Cumhurbaşkanı ve bakanlara çağrı: 21 Mart’ta uçaklarınızı, makam araçlarını bırakın
17.03.2024 - 09:59
Kaynak: Haber Merkezi
134

CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, seçim çalışmaları kapsamında Nevşehir’de, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş’a destek ziyaretinde bulundu.

Burada Erdoğan ve bakanlara çağrıda bulunan Başarır, “Meclis Başkanlığı bize seçim yasaklarıyla ilgili bir bildiri yolladı. Dendi ki, ‘Makam arabalarınızı, şoförlerinizi, memurlarınızı 21 Mart’ta bırakacaksınız.’ Çok doğru. Tüm bakanlarımıza ve Cumhurbaşkanı’mıza sesleniyorum. Gelin 21 Mart’ta uçakları, makam arabalarını, bırakalım; hakkıyla bir kampanya yürütelim” dedi.

"Belediye başkanlarımız su kadar temiz"

Burada yurttaşlarla bir araya gelen Başarır, CHP’li belediye başkanlarının göreve geldikten sonra mal varlıklarında artış olmadığına dikkati çekerek; “Ankara belediye başkan adayı var, Turgut Altınok. Mal varlığını açıkladığında okurken ben yoruldum. Melik Gökçek ile Altınok birbirini sevmiyor. Niye sevmiyor? Aynı partiden. Melih Gökçek’e Ankara’yı parsel parsel sattı, dediler. Altınok’u yakalayamamış, herhalde o yüzden araları yok. Ne mutlu ki bizim belediye başkanlarımız su kadar temiz. Geldikleri gibi bırakıyorlar, bizde para, pul, mülk işi yok. Biz gurur duyuyoruz onlarla” dedi.

"Herkes seçim yasaklarına uysun"

Meclis Başkanlığı’nın seçim yasaklarıyla ilgili bildirimde bulunarak 21 Mart’ı işaret ettiğini de belirten Başarır, “Meclis Başkanlığı bize seçim yasaklarıyla ilgili bir bildiri yolladı. Dendi ki, ‘Makam arabalarınızı, şoförlerinizi, memurlarınızı 21 Mart’ta bırakacaksınız.’ Çok doğru. Tüm bakanlarımıza ve Cumhurbaşkanı’mıza sesleniyorum. Gelin 21 Mart’ta uçakları, makam arabalarını, konvoyları bırakalım; hakkıyla bir kampanya yürütelim” diye konuştu. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums