İYİ Parti'den istifa eden 250 kişi CHP'ye geçti

Uşak'ta İYİ Parti'den istifa eden yaklaşık 250 kişi, düzenlenen törenle CHP’ye katıldı. İstifa edenler, yerel seçimlerde CHP’nin Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım’a destek vereceklerini duyurdu.

İYİ Parti'den istifa eden 250 kişi CHP'ye geçti
30.01.2024 - 04:31
Kaynak: Haber Merkezi
84

İYİ Parti istifalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda çok fazla istifanın yaşandığı partide bu kez toplu istifa geldi.

Uşak’ta İYİ Parti üyesi 250 kişi partilerinden istifa ederek CHP’ye üye oldu.

İYİ Parti'den istifa eden kişiler için sembolik olarak İYİ Parti Belediye Meclisi Adayı Dr. Mehmet Akif Şanlı, İYİ Parti Uşak Milletvekili Adayı Tolga Pirinçci, İYİ Parti Uşak Kurucu İl Başkanı Evren Duygu’ya CHP rozetleri takıldı.

Birgün'de yer alan habere göre CHP Uşak İl Başkanı Sevinç Yazgan, herkesin ortak hedefinin daha yaşanılabilir bir Uşak’ı yaratmak olduğunu ifade ederek, “Uşak Cumhuriyetin kazanıldığı topraklardır. Şehrimizin her yönü ile gelişmeye ve tanıtılmaya ihtiyacı vardır. Uşak’ın makûs tarihini belediye başkan adayımız Özkan Yalım ve sizlerle birlikte değiştireceğiz. Uşak'ta sosyal belediyeciliği biz sağlayacağız” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums