CHP içinde büyükşehirlerin de olduğu 250’ye yakın daha adayını açıklayacak

CHP'de bugün aralarında büyükşehir belediye başkan adaylarının da olduğu 250’ye yakın adayın açıklanması bekleniyor.

CHP içinde büyükşehirlerin de olduğu 250’ye yakın daha adayını açıklayacak
21.12.2023 - 07:19
Kaynak: Haber Merkezi
122

31 Mart 2024 seçimlerine yaklaşık 3 ay kalırken partilerin aday çalışmaları da hız kazandı. Geçtiğimiz hafta 3 büyükşehri ve bazı ilçeleri açıklayan CHP'nin bugün de yaklaşık 250'ye yakın seçim çevresinin belediye başkan adaylarını açıklaması bekleniyor.

Cumhuriyet'ten Nagihan Yılkın'ın haberine göre CHP Parti Meclisi, yarın saat 17.30'da yerel seçim gündemiyle toplanacak. PM’de, Adana, Mersin, Hatay ve Aydın büyükşehirleri de gündeme gelecek. Adana’da mevcut başkan Zeydan Karalar,Mersin’de Vahap Seçer, Aydın’da Özlem Çerçioğlu ile devam edilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Hatay için ise Lütfü Savaş ile devam edilip edilmeyeceği belirsiz.

En geç 15 Ocak'ta tüm adaylar ilan edilecek

CHP’de salı günü bir PM toplantısının daha yapılması planlanıyor. Toplantıda adayların bir kısmının daha açıklanacağı bekleniyor. Öte yandan İstanbul’daki ilçe adaylarının bir kısmının da önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor. CHP en geç 15 Ocak’ta tüm adaylarını ilan etmiş olacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums