Kılıçdaroğlu: Ülke iktidardaki partinin mafya ile giriştiği ilişkilerin elinde can çekişiyor

CHP lideri Kılıçdaroğlu, ülkenin iktidardaki partinin mafya ve çetelerle giriştiği magazinsel ilişkilerin elinde can çekiştiğini belirterek, "Sizden ricam, yalvarıyorum, bu haramzadelerin sofrasına oturmayı reddedin, selamı sabahı kesin. Ben her yerde erken seçim isteyeceğim. Başka çarem kalmadı, bana katılın" dedi.

Kılıçdaroğlu: Ülke iktidardaki partinin mafya ile giriştiği ilişkilerin elinde can çekişiyor
8.06.2021 - 07:07
2133

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’yi ayakta tutan erdemlerin kangren olmak üzere olduğunu belirterek, “Ülkemiz iktidardaki partinin mafya ve çetelerle giriştiği magazinsel ilişkilerin elinde can çekişiyor” dedi.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden ailelere seslendi. Kılıçdaroğlu, “Sevgili anne babalar. Bugün sizinle konuşmalım istedim. Ülkemiz hasta. Bu hastalık kovid değil, kovid geçer. Kovid’in aşısı var. Ama bu ülkeyi içerden yiyen kangrenle ilgili ne yapacağız. Bu güzel ülkenin onu ayakta tutan erdemleri var. Bu kangren onları yok etmek üzere. İyi bir anne, iyi bir baba, iyi bir eş, iyi hısım, iyi akraba olmanın erdemleri bunlar. Ülkemiz iktidardaki partinin mafya ve çetelerle giriştiği magazinsel ilişkilerin elinde can çekişiyor. Beni en çok endişelendiren genç evlatlarımız. Önce gençlerimizi işsiz bıraktılar, şimdi de gayri meşruluğun magazinine maruz bırakıyorlar. Bu ortaya dökülen çirkinlikler yarın genç evlatlarımızı baştan çıkarabilir, evlatlarımızı yozlaştırabilir, kriminalize edebilir. Bunun karşısında güçlü ve dinç durmalıyız. Sizden ricam, yalvarıyorum, bu haramzadelerin sofrasına oturmayı reddedin, selamı sabahı kesin. Türkiye’nin kaderini onlar tayin edemeyecek sevgili halkım, siz edeceksiniz. Makul anneler, makul babalar, siz bu ülkenin iyi insanları ülkenin geleceğini siz tayin edeceksiniz, siz belirleyeceksiniz. Ben her yerde erken seçim isteyeceğim. Başka çarem kalmadı, bana katılın. Her yerde bağıracağız; seçim, hemen seçim, hemen seçim.”


Editör: N. Cingirt
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums