‘Dedikodu yapmıyoruz çözüm üretiyoruz’

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinliyor. Yanmaz, Dünya Bankası kredili devasa projelerini anlatarak Akçakoca'nın daha güzel bir ilçe olması için çalıştıklarını söyledi.

‘Dedikodu yapmıyoruz çözüm üretiyoruz’
3.02.2024 - 13:43
Kaynak: Haber Merkezi
76

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, seçim çalışmaları kapsamında ilçenin farklı mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor. Yanmaz, ziyaret ettiği iş yerlerinde esnafların sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sunuyor. Yanmaz, ayrıca vatandaşlara Akçakoca için planladığı devasa projelerini anlatıyor.

Dedikodu değil şehrin sorunlarına çözüm ürettiklerini söyleyen Başkan Yanmaz, "Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Daha güzel bir Akçakoca için vatandaşlarımız ile iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Tüm esnaflarımızı ziyaret ederek sıkılmadık el bırakmayacağız. Esnaflarımızın zorlu şartlardan geçtiğini biliyoruz. Esnaflarımızı desteklemeye devam edeceğiz." dedi.

Yanmaz'ın Dünya Bankası kredili projelerini duyan vatandaşlar ise Yanmaz'ı tebrik ederek başarılar diledi. Vatandaşlar, Yanmaz'ın Akçakoca için büyük hizmetler yapacağına inandıklarını ifade etti


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums