Babalarının Çiftliğiydi

Babalarının Çiftliğiydi
11.04.2022 - 12:50
Kaynak: Haber Merkezi
788

Eski AK Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı, Ardahan Milletvekili aday adaylığı da olan Zafer Tahiroğlu, sosyal medya hesabından AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay'ı ve Binali Yıldırım’ı Ulaştırma Bakanlığı dönemini işaret ederek tepkisini sosyal medya hesabında dile getirdi.

Ulusal gazeteye düşen haberde Tahiroğlu, Binali Yıldırım ile Orhan Atalay’ın birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, Yıldırım'ın Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yaptığı dönem için 'O dönem Türk Telekom bunların babalarının çiftliğiydi’ dedi.

Tahiroğlu'nun sosyal paylaşımı:

‘Resimdekilerden birisi beni işimden eden o dönemin Telekom'a tepeden inme getirip atadığı üst düzey akrabalarına sahip çıkan ve bana yaptıkları baskı neticesinde istifa etmemden sonra kendisiyle görüştüğümde Müdür Bey bizim çocuklar seninle çalışmak istemiyorlar diyecek kadar insan emeğine saygısız olan biri, (o dönem Türk Telekom bunların babalarının çiftliğiydi ya) eski ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım.

Bir diğeri bizimle dava diye yola çıkıp daha sonra yolda bulduğu ne idüğü belli olmayan adamlarla yoluna devam edip bizi yüzüstü bırakan sözde dava adamı Ardahan'ın Milletvekili Orhan Atalay bir araya gelmişler Ardahan'a bir şeyler yapmak maksadıyla görüşmüşler bu adamlar biri birine ne kadar yakışmışlar görüyor musunuz! İkisi de hizmet ve dava adamı, ikisi de bu büyük davanın yılmaz yolcuları!

Bu millet artık bu numaraları yemiyor...Bu ikisi hakkında başka söz söylemeye gerek yok. Bu ikili hakkında yazılacak çok şey var ama edebim elvermiyor artık...Burada Kars Milletvekili Ahmet Arslan'da olmalıydı ekip tamamlanmış olurdu. Bu ikili yarın bir gün hesap gününde yaptıkları yanlışların hesabını o yüce yaradana nasıl verecekler onu çok merak ediyorum. Çünkü ben o ekmeği kazanmak için ne kadar emek vermiş yıllarımı harcamıştım hepsi boşa gitti bu adamların yüzünden...İnsan emeğine saygısı olmayan insanlardan bu memlekete bir hayır gelmez. NOKTA.’

 

 


Editör: M. AKAY
Hack Forum Hacker Forum Hack Forumu Warez Forumu Hacker Sitesi Hacking Forum illegal forum illegal forum sitesi warez scriptler nulled forum crack forumu hacking forumu illegal hack forumu hacking forums