'NATO’nun bu işe müdahil olması Üçüncü Dünya Savaşı’nın çıkması demektir.'

'NATO’nun bu işe müdahil olması Üçüncü Dünya Savaşı’nın çıkması demektir.'
7.04.2022 - 09:57
Haber Merkezi
640

Abdulkadir Selvi Hürriyet gazetesindeki köşe yazısında, AKP MKYK toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarını konu etti. 

Selvi, Erdoğan’a NATO’nun savaşa dahil olması ihtimali soruluyor. Erdoğan, kaygılı bir dille, 'NATO’nun bu işe müdahil olması Üçüncü Dünya Savaşı’nın çıkması demektir. Doğru değildir. NATO bu işe müdahil olmamalıdır' diye konuştuğunu ifade etti. 

Selvi, Erdoğan'ın, Ukrayna-Rusya savaşını değerlendirirken değindiği hayat pahalılığı ile ilgili açıklamasına ilişkin Rusya’ya uygulanan ambargoya Türkiye’nin katılmadığını belirterek, bu yıl gıda ürünlerini daha uygun fiyattan ithal edebiliriz, dediğini yazdı.


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Mustafa MUTLU
  Mustafa MUTLU
  18.04.2013 08:28

  Düzceli Düzcede akil adam istemiyor. Düzceli çözüm istiyor. Düzceli bunca Şehidin kanının hesabını soruyor. Düzceli Kürtlere tanının imtiyazların Türklere de tanınmasını istiyor.

 • Akilinin akılsızı mı olur
  Akilinin akılsızı mı olur
  18.04.2013 05:57

  Serkan ve İsmail düşünceleriniz sanırım yanlış gibi. Sokağa çıkmadılar mı? Basın her yönüyle halkı temsil eden bir faktör olduğuna göre 11. his düşünülüyle halk adına karar verme yetkisine sahiptir. Basın öyle şeylere kadirdir ki bazen hallaç pamuğu ederler.

 • serkan
  serkan
  17.04.2013 15:25

  düzcenin godomanları evet demiş halkı ipleyen yok sanırım sayın akiller çıksalar ya spor sakağına

 • İsmail TORLAK
  İsmail TORLAK
  17.04.2013 14:19

  Düzceli Çözüme evet dedi,sizin kendi manşetiniz ve taraflığınız. Düzcelinin adına buna nasıl karar verdiniz pes doğrusu.

Resmi İlanlar