Ceza yiyen kağıt toplayıcısının gözyaşları yürekleri dağladı

Düzce'de denetim yapan polisin hem sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmek hem de ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan ceza kestiği kağıt toplayıcısının gözyaşı yürekleri dağladı.

21.04.2021 - 06:12
823

Düzce'de Cumartesi günü kısıtlama nedeniyle denetim yapan polis ekiplerinin durdurduğu ehliyetsiz motosiklet sürücüsü, ceza yememek için dakikalarca gözyaşı döktü.

Kağıt toplayıcısı olduğu öğrenilen motosiklet sürücüsüne sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmek ve ehliyetsiz araç kullanmaktan toplamda 5 bin 850 TL para cezası kesildi.

Kağıt toplayıcısının ceza yememek için gözyaşı döktüğü anlarda çekilen görüntü sosyal medyada gündem oldu. 

“CEZA KESMEMELERİ İÇİN YALVARDI” 

Ceza yememek için dakikalarca polis ekiplerine yalvaran vatandaş, kağıt toplayıcısı olduğunu ve 6 aylık bir bebeğinin olduğunu söyledi. Vatandaş gözyaşları içinde polis ekiplerine, “Evim kira, 6 aylık oğlum var, yapmayın! Yok ağabey yok! Ne yapalım? Ne olur Allah aşkına, Peygamber aşkına, elinizi ayağınızı öpeyim yapmayın kurban olduğum. Mübarek gün neden böyle yapıyorsunuz?” diye seslendi, ceza kesmemeleri için yalvardı. 

“BİZ YAPMIYORUZ KANUN YAPIYOR” 

Polis memuru ise kanunları uyguladığını belirterek, “Şehir merkezine gelme hemşerim. Ara sokaklara gitsene, şehir merkezinde ne geziyorsun, burada şimdi? Elimizi ayağımızı öpme, niye elimizi ayağımızı öpüyorsun? Biz yapmıyoruz kanun yapıyor. Kanunları uyguluyoruz hemşerim biz. Kafamıza göre bir şey yapmıyoruz. Biz kanunları uyguluyoruz. Gelme sen de. Gelmişssin Valilik Kavşağı'nda şeye takılıyorsun” diye konuştu. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Îsmaîl Girikî
    Îsmaîl Girikî
    5.03.2013 00:31

    Peki sizin yaptiginiz Gazetecilikmi? Neden Taraf Gazetesine yervermediniz? Bu saydiginiz Gazetelerin hic biri Kurd ulusal davasinin cüzümünü istemezler. Neden? Cönkü PKK nin kendisi istemiyor,ikincisi Bu yayinlanan görüsme talimatlari Öcalanin Kurdleri hiclestirdigi acikalmalarin yeni olmadigini. Baris Kurdlerle yapilir Peki PKK Kurd deyilmi sorarsaniz bana, ben hayir PKK devletin bülunmaz hint komasi oldugu sizin yokarida saydiginiz gazetelerin hepside biliyorlar. Cüzüm Kurdistan devletinidir

Resmi İlanlar