Mete Toksöyle vefat etti

Mete Toksöyle vefat etti
2.02.2022 - 13:00
Güncelleme 23.04.2022 - 22:00
Haber Merkezi
4966
2

Kocaeli’nin tanınan ve sevilen isimlerinden İnsan Hakları Derneği eski başkanı Mete Toksöyle hayatını kaybetti

Tarihsel TKP ve TBKP üyesi Mete Toksöyle sabah saatlerinde evinde fenalaşarak kaldırıldığı Konak Hastanesi'nde  vefat etti.

Mete Toksöyle’nin ani vefatı ailesi ve dostları arasında şok etkisi yarattı.

Toksöyle'nin cenaze namazının Perşembe günü  Fevziye Camii'nde kılınacağı cenaze vaktinin ailesi tarafından kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.

 


Editör: M. AKAY

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Şahverdi Polat
  Şahverdi Polat
  2.02.2022 15:38

  Devr-i daim toprak Ana yoldaşı olsun.. Bir Sosyalistin, ataistin bedeni, nasıl oluyor da islam kurallarıyla sırlanacak?? Bunu çok sosyalist yoldaşların Hakka yürüme erkanını, hep camilerde kaldırılıyor. Olmaması gerekir.. Ailesi ve yoldaşları sağ olsun.. Sevgili Bülent, sizler ordasınız Hakka yürüyen İnsanlarımızı, artık camilerde değil, Cem evleri yok sa da, evlerinde bir dostun anlatımıyla, direk toprak Anayla sırlansın derim.. Sevgilerimle..

 • Şahverdi Polat
  Şahverdi Polat
  2.02.2022 15:36

  Öncelikle ailesinin ve yoldaşları sağ olsun.. Böyle güzel bir emektar ve ataist yoldaşın camide islam kurallarına göre sıralanması, Hakka yürüyen cana bir hakaret olarak görüyorum.. " Sosyalist-Solcu-ataist " Hakka yğrüyen canların Cem evlerinde ve ya evden bir dostun konuşması, anlatımıyla direk sıralanması daha da uygun olacağını biliyorum, düşünüyorum, ve de artık ırkçı, islamcı asimilasyoncuların camisinden yoldaşları sırlamayın, sırlamayın.. Sevgilerimle aşk ile..

Resmi İlanlar