Web Sitesi Zorunluluğunda Çözüm - KOD8

Gerek internetin yaygınlaşması ile her firma ve kurumun ihtiyaç hissettiği, gerekse Türk Ticaret Kanunu’nda yapılan değişiklikle yasal hale getirilen web sitesi zorunluluğu, yazılım firması Serbay Interactive’in geliştirdiği Kod8’in son sistemi ile sorun olmaktan çıktı.

Web Sitesi Zorunluluğunda Çözüm - KOD8
11.08.2015 - 17:41
Güncelleme 16.01.2022 - 11:13
Haber Merkezi
2755

Kod8 ile oluşturulan web siteleri, duyarlı tasarım alt yapısı sayesinde sadece bilgisayarlarda değil, cep telefonları, tabletler ve mobil cihazlarda da sorunsuz bir şekilde görüntülenebiliyor.


Serbay Interactive yetkilileri geliştirdikleri Kod8 hazır site yazılımı sayesinde hiç bir teknik bilgi ihtiyacı hissetmeden 5 dakikada web sitesi oluşturmanın mümkün hale geldiğini ifade etti.

Kod8 kurucularından Özkan Gözütok, kolay ve ekonomik maliyetlerle hazır web sitesi oluşturmak isteyenlere yönelik yeni hizmetlerinin yayına girdiğini belirterek, “Yazılım sektöründe 5 yıldır hizmet veren Serbay’ın yeni markası Kod8, mobil uyumlu web sitesi ve son teknoloji HTML5 özelliği ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu birçok özelliğe de sahip bir sistem” dedi.


Kod 8 ile site oluşturmak için herhangi bir kodlama ve programlama bilgisine ihtiyaç duyulmadığını ve kullanıcı dostu ara yüzleri sayesinde kurumsal veya kişisel web sitesinin kolayca oluşturulup, yönetim paneli sayesinde yönetilebildiğini belirten Gözütok, birçok firma için sorun olan bu işi 5 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamladıklarına dikkati çekti.

Bilgisayar ve internetin artık hayatın her alanına girdiğini ve cep telefonu ile birlikte yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldiğini belirten Gözütok,  “5 yıldır yazılım sektöründe edindiğimiz tecrübe sayesinde kolay ve ekonomik bir web sitesi oluşturma servisi olan Kod8 hizmetimizi hayata geçirdik. Hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara cevap veren Kod8’in en önemli özelliklerinden bir tanesi de duyarlı yapısı sayesinde mobil cihazlarla uyumlu çalışıyor olması” şeklinde konuştu.


Kod8 kurucularından Serkan Bayraklı ise site sahiplerinin Kod8 yönetici panelini kullanarak mobil cihazlar üzerinden sitelerini kolayca güncelleyebileceklerini dile getirdiği açıklamasında “Yıllık 99 TL’den başlayan hizmet bedeli ile sunulan Kod8  web hizmetinden yararlanmak isteyenler  www.kod8.net adresini ziyaret edebilir, Kod8 hizmetleriyle tanışabilir” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmara Yerel Haber (www.marmarayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (9)

 • Haci Kemal Koroglu
  Haci Kemal Koroglu
  24.01.2012 08:03

  hepsi palavra, hepsi alavera dalavera, butun dinleri icad eden kendi sahsi cikarlari icin cikarmislar, insanlari kullanmak icin, kendi menfatleri icin yok Muslumanlik, yok hiristiyanlik, yok rum, yok laz, yok musavei, yok kurd, ve daha bir suru din hepsi aynisi, din diye bir olay yok, Allah insani yarattigi zamn din mi vardi, insanlari ayri ayri dinlere mi boldu, yok boyle bir sey, hepsi uyanik , menfatci, cikarci kurnazlarin uydurmasi, insanlari ayirmasi, bolmes, birbirine dusman etmek.

 • ali tezel
  ali tezel
  22.01.2012 21:13

  Ahmet Kayayı ölüme götürdün ama hala değişmedin. Gazetende Türkiye Türklerindir yazmaya devam ediyor. Hala Türküm diyenler başka milletten olan insanlara arkadan kurşun sıkıyor. Türklük senin olsun, Ben Ermeniyim, Kürtüm. Rumum, Yahudiyim. Türkler öldürecek kadar kimden nefret ediyorsa ben oyum.

 • veyselsaka
  veyselsaka
  22.01.2012 20:46

  sen zaten beyaz türkçü derin faşist sin sayın özkök hemde tek tekci hemde devletin kırmızı cizgilerini savunan sürü olamıyacak kadar kendindinden gayrı menkül faşist bir kişiliksin biz seni tanıyoruz senin yazı yazdığın gazetenin logosunda türkiye türklerindir demiyormu sayın özkök tabikii biz hepimiz ermeniyiz derken sen ve senin gibiler kırmızı görmüş boğa gibi sağa sola saldırıyorlar sende onlardan birisisin evet biz seni FAŞİST OLARAK GÖRÜYORUZ EGEMENLERİN KALEMŞÖRÜ SAHİBİNİN SESİ?????!!!!!

 • emin
  emin
  22.01.2012 13:01

  e.özkökü iyi tanırız.hürriyetin başına geçtikten sonra onun ergenekona kan taşımadaki rolünü bu toplum unutmaz."411 el kaosa kalktı" şeklindeki alçakça manşet ona ait. nerdeyse meclisin tümüne yakınının (toplumun desteğiyle) kabul ettiği bir yasayı (türban) savaş sebebi yapıp ergenekona can simidi olmuştu kendileri.şimdi de erdoğan a yalakalık yapıyor.ne diyelim Allah müstehakkını versin..

 • lucy
  lucy
  22.01.2012 03:55

  sayin oskok siz cok iyi biliyorsunuz hepimiz ermeniyiz derken neyi kasttetiklerini ama siz bilincli olarak lumpen takimina hala hedefcilik yapiyorsunuz anlayamadigim nedir sizdeki ermeni fobiyasi korkmayin kimse sizie ermenisin demiyor

 • lucy
  lucy
  22.01.2012 03:55

  sayin oskok siz cok iyi biliyorsunuz hepimiz ermeniyiz derken neyi kasttetiklerini ama siz bilincli olarak lumpen takimina hala hedefcilik yapiyorsunuz anlayamadigim nedir sizdeki ermeni fobiyasi korkmayin kimse sizie ermenisin demiyor

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  21.01.2012 19:32

  sen türksen ben değilim al türklüğünü tepetepe kullan

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  21.01.2012 13:27

  Ayrimciligin kralini hem Turkuz diyenler, hem Ermeniyiz diyenler, hem Kurduz diyenler, hepsi de farkinda olmadan yapiyor. Hepimiz insaniz demek neden kimsenin aklina gelmiyor, neden toplumu (bak bu cok onemli bir kelime, toplum) ayiriyorsunuz. Bizim memleketin disina cikin, bu dediklerinizin hepsi suc, ayrimcilik yapmayin kardesim.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  21.01.2012 11:51

  Sayın Özkök senin Türklüğünden şüphe den yok. Zaten,meselede burda...

Resmi İlanlar